Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat lehet temetni?

Lovat lehet temetni?

Figyelt kérdés
Azt mondta barátnőm hogy nem temetik a lovakat de arra már nem emlékszem miért. Én nem hiszem hogy ne lehetne temetni...
2011. dec. 16. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. A törvény tiltja az 50kg feletti állat elásását. Mielőtt megkérded, azért 50 mert csak, valakinek ez a szám tetszett.

Pesze aki akarja úgyis elássa.

2011. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam egy videóba hogy " a lányt és a lovat egymás mellé temették el." Már nem találom ezt a videót de megtalálom más egyéb videót a csajról és a lováról...
2011. dec. 16. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Illegálisan nyilván sokan temettetnek így, meg persze szerintem ha csináltatsz akkora koporsót, meg minden, akkor engedéllyel biztos megoldható, de ma már abba is beleszólnak, hogy egy trágyadombot nem tarthatsz úgy ahogy akarsz a saját portádon, mert szennyezi a SAJÁT földed... Egyébként lehet hamvasztattatni, csak nagyon drága, biztos ezt a temetkezéseset is meg lehet oldani, csak fizetős...
2011. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elhullott állatok veszélyes hulladéknak minősülnek, így, ha elásod, akkor szabálysértést követsz el. Ha kiderül, bírságot kell fizetni, valamint a terület ártalmatlanításának költsége is téged terhel. (talajcsere) Ha bebizonyítják, hogy az élővizeket is szennyezte, akkor még súlyosabb a helyzet.

Lótemetőt csak úgy lehetne csinálni, mintha egy bármilyen veszélyeshulladék lerakót csinálnál. Vízzáró réteg, településtől távol, sok-sok engedély, és pénz..

2011. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem , én nem akarok temetni lovat. Adja az isten hogy sose kellejen csak ez érdekelt. Köszi a válaszokat!! :)
2011. dec. 16. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom dögkútba kell vitetni.
2011. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dögkút is illegális. Hamvasztatni kéne, de nem kevés pénz azért...
2011. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dögkutak már nem léteznek, vagy ha igen, az már csak illegális szemétlerakó.


Az ATEV hivatott feldolgozni az állati eredetű veszélyes hulladékot.

2011. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
OFF: Mennyibe kerül eltávolíttatni a már halott lovat?
2011. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kb. 20-30 ezerrel számolni kell. A gyepmester (ebben nem vagyok biztos) szállítja el a legközelebbi vágóhídra. Mi anno egy kissebb emlékművet csináltattunk sírkőkészítővel. Úgy néz ki, mint egy rendes sír, csak nincs alatta ló.
2011. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!