Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Félvérek is indulhatnak...

Félvérek is indulhatnak versenyeken?

Figyelt kérdés
úgy értem nem tisztavérűek,nem akartam a keverék szót használni,de úgy értem két különböző fajtájú szülőtől származó ló
2011. dec. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Csak legyenek papírjai. Legyen útlevele és akkor indulhat, ha benne van a származása is, ha nincs még az is kell. Ja én minimum kell lennie sütésének is. Magyar félvérre ha besütteted vagy a papírjába az van akkor simán indulhatsz. Nekem is magyar félvérem van! :)
2011. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Származási lap, lóútlevél, orvosi vizsgálat, sütés vagy chip, és nem utolsó sorban kellő idomítottság és felkészülés. Ha ezek mind megvannak, akkor egy félvér is indulhat egy versenyen.
2011. dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. dec. 17. 07:25
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy lovam akinek nincs sutese sem utlevele. Engedtek vele versenyezni raadadasul szoren es nyakmadzaggal😂
2021. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!