Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? Megéri az árát? Mennyit tudnék alkudni belőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 09:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A link kimaradt:

[link]

2011. dec. 19. 09:35
 2/13 anonim válasza:
38%
nem értek a lovakhoz de szerintem nem túl szép ló..szerintem ennyiért biztos találnál szebbet és jobbat..
2011. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
inkább autót vennék azzal még közlekedni is lehet, egy ló sajna a pénzt viszi csak de azt csőstül. de te pénzed.
2011. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszintén NEM. Nem túl szép ló, a patái kovácsért kiáltanak. Semmi infót nem írnak róla, nem is túl szép ló, pusztán származásra ennyit kérni télen pedig hülyeség. Talán, ha versenyezne és jó eredményei lennének akkor. Én max 450 ezret adnék érte.
2011. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Láttam már szebbet is ebből a fajtából. nekem speciel nem tetszik a hátsó lábak szögelése és a nyak sem. De látni kellene élőben is, képről csalóka. Szerintem keresgélj még.tuti lesz olcsóbban is megfelelő paripa.
2011. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkettő, minek szóltok bele, ha értelmes választ nem tudtok adni?

Bár tény, hogy a kérdés se túl értelmes, egy fórumon nem lehet eldönteni, jó-e egy ló.


Kinézetre szerintem rendben van, származásra is jó, viszont egyetértek az előzővel abban, hogy eredmények nélkül árban rettentő sok. Ha amúgy tényleg jó képességű, akkor 400 körül mondanám reálisnak.

El kéne vinni egy JÓ lovast, aki fel tudja mérni, mennyire jól van belovagolva. Alapszintről versenyszintre lovagolni ugyanis kell 1-2 év, rendszeresen edzővel, ami nem két fillér. És valószínű, ha itt tartana a ló, akkor már lenne valamilyen versenyeredménye.

2011. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 milka? Az nem gyenge:D Tipikusan az az eset, amikor a tulaj eszmei értéket akar fizettetni... Rá kell kérdezni egyszer az eredményeire, ha érdekel, de én nem foglalkoznék vele, mert annyira jónak nem látszik.
2011. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szép ló.

Alapvetően semmi hibát nem találtam rajta a patáin kívül, de egy jó kovács szépen megtudja csinálni!!:)

Szerintem egy 100-at max.

Egyébként mire kéne?

2011. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha odaállítasz egy utánfutóval, állatorvossal egy jó, hozzáértő lovassal és tényleg tetszik, mondd a tulajnak, hogy adsz ott helyben 400-at és viszed is lovat. Igaz erről jó lenne ha valami papír is születne. De szerintem, ha a tulaj tisztában van a lova értékével, egyből vihetnéd ennyiért.
2011. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

ma 11:14


azért szólok bele mert elég ránézni és ahhoz nem kell ló vagy állat szakértőnek lenni..ahogy az itt kiderült a többi hozzászólásból valóban nem ér annyit...nem értem mit kötekedsz?amúgy meg elég körbe nézni azon az oldalon és 600 ezerért szebb lovakat lehet kapni...

2011. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!