Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek szép ez a ló?...

Szerintetek szép ez a ló? Vannak videók is!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 20. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik maga a külleme, a mozgása, meg az, hogy jól be van lovagolva.

a kérdés, hogy mi az ára... ha most lenne rá keret szívesen megvenném

2011. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baby Firefly válasza:
minden ló szép :)
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
O_O Nem szép, hanem gyönyörű! Elájultam :') *-*
2011. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű küllemre is de nagyon szép a mozgás a jól be van lovagolva látszik hogy nem egy befásult iskolaló.. összességében jó ló de biztos vagyok benne hogy nem 350.000Ft!
2011. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik, és Der kleine Lord apaságú herélt. Magyarán az ára se lesz olcsó. Viszont ahogy észrevettem, Der kleine Lord csikói, amiket eddig láttam, fiatal korunk ellenére nagyon jól beváltak. Jó fejűek, nagyon jó mozgásúak, és jó ugróképességgel rendelkeznek. Küllemileg a harmadik képen néz ki legjobban. Ha van rá kereted, és miután kipróbáltad és megfelel, akkor szerintem vedd meg.
2011. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már több hónapja hirdetik ezt a lovat, az elején 600ezer volt az irányára, tehát egész jó árban volt. most nem tudom, mennyit kérnek érte
2011. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az apjától nem ájulok el, viszont az anyai vonalát szeretem, egyébként teljesen azt hozta a paci, mozgásra, küllemre, mindenre. Kíváncsi lennék az árára, egész jó kis pacinak tűnik.
2011. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy ha jó a kép, akkor picit hosszúnak tűnnek a csüdjei - lehet, hogy élőben nem - erre oda kell figyelni, amúgy nem csodálkoznék, az is Hadfi jellemző szokott lenni. Szóval a lábait mindenképp meg kell nézni, ha vásárlásra kerülne a sor. De ha azok rendben, és az ára is jó, akkor egész kellemes kis pacit kapsz.
2011. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!