Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nincs a lipicai...

Szerintetek nincs a lipicai lónak egy hidegvérű-s "beütése"?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy miért nem szeretem őket. Melegvérű párti vagyok, és úgy vettem észre, hogy ha nem is nagyon, de egy kicsit biztos hasonlít a hidegvérűre. Szerintetek hülyeségeket beszélek?
2011. dec. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kosfej miatt látod így :) De amúgy tudomásom szerint nem sok közük van egymáshoz, a lipicai kialakulásában inkább a spanyol lovak játszottak főbb szerepet.
2011. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Megnéztem egy képet egy lipicairól, elképzeltem egyenes fejjel, és már az alakja is "átváltozott". Szóval úgy nem láttam testesebbnek a többi melegvérűnél. ;) Köszi a választ.
2011. dec. 21. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A lipicai jobban inkább barokk lovak, spanyol beütéssel, mint ahogyan azt már korábban is mondták. A lipicai nem épp, de a spanyol lovak viszont nekem nagyon tetszenek , és pont azért, mert nem olyan vékonyak, mint általában a legtöbb melegvérű (pl. telivér), és mégis nem olyan durva, nagy darabok.
2011. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fajta ősei között vannak kemény természetű hegyi lovak és spanyol-nápolyi mének is.
2011. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!