Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kell tennem, hogy zsoké...

Mit kell tennem, hogy zsoké lehessek?

Figyelt kérdés
van egy zsoké középiskola, ha oda jelentkezzem összejöhet? és miket vesznek figyelembe az ilyenél?
2011. dec. 22. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Magasság, tömeg, kondíció,( test tartás), döntéshozó képességedet nézik.
2011. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lovasok.hu-n van egy jó leírás erről a suliról. Jelentkezel, tuti, hogy van felvételi, mert kicsi az osztálylétszám. Ha bekerülsz becsülettel leérettségizel, közben lovagolsz. Az, hogy a pályára kerülsz-e nagyon sok mindentől függ, lehet hogy csak munkalovas lehetsz, aki tréningezi a telivéreket. Ha nem sikerül bekerülni a suli után a zsokék közé, akkor sincs nagy gond, mert lesz egy érettségid, amivel mehetsz egyetemre is, ráadásul megtanulsz frankón lovagolni. Szerintem már ezért megéri :)
2011. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: akkor ezzeket nézzik a felvételin?

második: igen én is ott találtam.Csak az a baj hogy még mindig nem tudom, hogy mikor lesz nyílt nap, mert el szeretnék menni..Igen de szerintem a munkalovas is tök jó lehet.Meg hát utána megpróbálhatom, hogy mégegyszer zsokénak jelentkezzem és akkor lehet, hogy utána bekerülök közéjük.:)Igen köszönöm a válaszokat:)

2011. dec. 23. 08:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzá kell tenni, hogy egy munkalovas nem keresi magát halálra. Ha komolyan gondolod érdemes lenne kilátogatni az edzőpályára, és megkérdezni egy két munkalovast vagy az ebben dolgozókat, hogy mennyire éri meg ezzel foglalkozni, mert ugye később valamiből enni is kell.
2011. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz, de hogyha keveset is keresnék akkor még ott van az érettségim.
2011. dec. 23. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Ott az érettségid. Na és? Most ájuljunk el tőle? Egy nyamvadt érettségivel sehova sem vesznek fel. ha meg már elkezdtél dolgozni a lovas szakmában, aztán rájössz, hogy semmit nem érsz, már kiestél a tanulásból és az életbe nem lesz kedved elmenni egyetemre.
2011. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy jó érettségivel és egy nyelvvizsgával simán mehet egyetemre, sőt emelt szinten is érettségizhet. Ha nem tolja el, akkor akármikor mehet egyetemre. Belekóstol a szakmába, de még mindig ott van a másik lehetőség.
2011. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magasság annyira nem számít (jó számít de nem mindig) hisz ismerek 175cm-es zsokét aki derbit nyert. Amúgy le kell raknod a licence-t akkor hivatalosan zsoké lehetsz. Amit tavasszal a kincsem parkban megtehetsz!
2011. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] van email cím,telefonszám :)
2012. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönööm mindnekinek:)
2012. jan. 4. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!