Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla? Csak...

Mi a véleményetek róla? Csak nekem drága?

Figyelt kérdés

[link]


(nem akarom megvenni csak érdekel!)


2011. dec. 23. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű egy ló. Bár nagyon drága, de biztos vagyok benne hogy megéri az árát!
2011. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hát ez valami gyönyörszép :) Jól képzett, jó felépítésű, megéri az árát. Elég húzós ára bír lenni némelyik lónak, én pl. ismerek 3 millás lovat (igaz, nem semmi teljesítményre képes)
2011. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok ti egyáltalán, mennyi az az 1 millió 300 ezer forint?

Ha nincs komoly versenyeredménye, akkor egyáltalán nem éri meg ennyiért, a szépség csak egy dolog. Úgy látom, házi versenyen indult már, 110-120 körül biztos szépen elközlekedik, de a lovasa katasztrófa, az első képen üzbegisztánból ugrik el, a másodikon székülés, a harmadikon nem tudom mit csinál, lent meg az akadály fölött be van húzva a ló feje, semmi szárat nem kap, és az utolsó képen hackamore-al van berángatva. Nézzétek csak meg, hogy a tarkóban meg van törve, beerőszakolva ebbe a pozícióba. Ez minden, csak nem összeszedettség.

Szóval, egy korrekt hobbilóként talán ér 400 ezret, de versenyzéshez biztosan rendesen kell munkát és pénzt belerakni.

2011. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, és biztos nem egy utolsó ló, de ennyit nem adnék érte.
2011. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ez ritka ronda. Tudom csúnya ló nem létezik, de ez az első amiről az jut eszembe hogy: Íjjj meg úúúú.. :S. Nem valami csodaszép. Elég csúnya mozgása van így képről. 1. és 3. kép: Hááát... Katasztrófa. Szerintem túl drága. Szívesen megnéznék róla egy videót, mert innen képekről, nem csodálom, hogy nem veszik meg.
2011. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Hát igen. A lovas is sokat tesz ennek a lónak a küllemén, és mozgásán, mert elsősorban azért néz ki úgy ahogy, a képeken (és ezt nem a színére vagy a testfelépítésére értem).
2011. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak mert láttam már párszor a pacit és elég ideges természetű de óriási nekem tetszik bár azt meg kell vallani hogy nem a legjobban van lovagolva és az ára...
2011. dec. 23. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A ló nem szép, ismeretlen származású, sütetlen, katasztrofálisan van lovagolva, gondolom, viseli szegény az ebből eredő összes kellemetlen tulajdonságot. Még viccnek is rossz az ára. Ezért a lóért kétszázezer a felső határ, amit adni lehetne.
2011. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz mozgású, sok jót ki lehetne hozni belőle, de sok érte ez a pénz
2011. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam, hogy miért hackamore-ral lovagolják. Vajon nem viseli ez a zablát? A második képen, nekem a nyaka nagyon furcsa. Legalább is ahogy tartja, bele van feszítve. Az uccsó képen látszik a tarkójánál, ahogy megvan törve. Ez a ló tényleg max. 300.000 forintot érne. Megnézném hogy mozog, mert én gyönyörű küllemet nem látok!
2011. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!