Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shagya arab mennyire kényes...

Shagya arab mennyire kényes fajta?

Figyelt kérdés
úgy értem az időjárásváltozást bírja-e,a hőséget hogy tűri,a lipicai az kényes fajta,ezért kérdezem a shagya arabot
2011. dec. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt kis lovacska, nem mondom hogy igénytelen, de nem mondom hogy igényes. Azt mondom, szívós. :)
2011. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. dec. 24. 05:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívós, jól viseli a szélsőséges időjárást is, stramm kis lófajta, én nagyon szeretem. Viszont agyilag kényes, gyakran egygazdás, nagyon nem szereti ha nem a megszokott módon van lovagolva, menős, mindig vinni kell kifelé, a legrosszabb időjárásban is, mert a boxban könnyen megkattan. Viszont remekül tartható ridegben, nem hogy jól bírja, egyenesen imádja.

Az egyik shagyám évek óta még a legnagyobb viharban vagy hóban, hidegben sem megy tető alá, mégis szinte kövér, makkegészséges, vidám kis lovacska, soha semmi gond nincs vele.

2011. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is shagya arabom van és barátnőmnek is. igaz az enyém csak 75% -ban shagya a barátnőmé pedig 90%-ban.De nagyon szeretjük őket .Ténylg szívósak .Szeretik a túrákat és imádnak ugrani. :) Nálunk fél ridegben vannak tartva .
2011. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!