Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két lóról? Csak hobbi lovaglásra, versenyzések nélkül.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Lovat szeretnénk venni, 14 éves vagyok, 5 éve lovagolok, nem vagyok kezdő. Kis termetű lóra gondoltunk, mivel én sem vagyok valami hű de nagy. Szóval...? Versenyzésre nem készülök!! Ellene vagyok, ill. külföldre sem készülök.


2011. dec. 24. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel valami idősebbet? Miért akarsz csikót? 5 éve lovagolsz, van némi tapasztalatod, de nem kezdenék csikóval. Inkább 8-9 év körülivel. Amúgy mindkettő kupeclónak tűnik, semmilyen papírja nincsen egyiknek se.

Amúgy két csikóról nem sok mindent állapíthat meg az ember, csak azt hogy 4 éves létükre elég satnyák. Nem kéne ennyire csikósnak lennie. Egyik se! Keress valami jobbat!

2011. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Fiatal lovat szeretnénk. Ő hozzá mit szóltok? [link]


beismerem, hogy sokkal jobb, mint az első 2!

2011. dec. 24. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:

ha 3-4 évesen már nagyon jól lehet lovagolni, kocsizni, akkor vagy hazudnak, vagy túl korán kezdték el belovagolni őket.

Szerintem minhárom elég formátlan...

5 év lovastudással (nyilván nem tudom hogy mennyit tudsz, de 5 év nem olyan sok idő, és elég fiatal is vagy) nem vennék csikót.

Az tényleg szép dolog h majd csak te lovaglod, meg csikóként veszed, de úgy könnyebb elrontani, én is kicist idősebbet javaslok, egy 8 éves ló is még nagyon sok időt tölthet veled!

2011. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem! köszi..
2011. dec. 24. 16:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, ne vegyél olyan lovat amit kocsiztak. Én Haflingit vennék, ha kis termetű lennék, jó fejek, csak akaratosak kicsit, legalábbis akiket én ismertem, de mind igazi egyéniség. :)
2011. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy a versenyzés ellen vagy? Mi váltja ki belőled az ellenszenvet?

Semmiképp sem ajánlanék neked ilyen fiatal lovat, 6 éves alatt semmiképp.

Hobbi lovaglásra, 5 éves tudással inkább:


[link]


Nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak látszik, megszokta a felvonulásokon lévő zajt, tömeget, felfordulást

2011. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
őt is néztem már igen ! ;) de már jóóó ideje fent van, és apum azt mondta, ha olyan jó ló lenne, már rég elvitték volna. tényleg nagyon rég fent van a hirdetés.
2011. dec. 24. 16:49
 8/16 A kérdező kommentje:

istenigazából, 11 éves, de valami nagyon megfogott pl. ebben a lóban: [link]


:)

2011. dec. 24. 16:50
 9/16 A kérdező kommentje:
15 bocsi ;)
2011. dec. 24. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:

A leírás jó róla, a képről sajnos nem tudok megállípítani semmit :( Nem túl jó szögből van.

A valaki által belinkelt zsufafakót is érdemes lenne megnézni, mert lehet h jó csak pont azoknak nem jött be, akik megnézték.

A lovardában is van egy ló, akit majdnem minden lovas szeret, és meg nem igazán szeretem.

Szóval ez is olyan, hogy kinek ez jön be, kinek az :)

2011. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!