Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt külföldi lovasok...

Vannak itt külföldi lovasok is? Hol lovagoltok? Milyen nálatok a lovaglási lehetőség? (magyarországi lovasoknak is szól a kérdés)

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szinten.

Profi szinten felejtsd el magyarországot.

2011. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell elfelejteni, hiszen itt is megannyi tehetséges, és jó lovas van. Ott van mindjárt Dallos Gyula, vagy Burucs Barna, aki megnyerte az EB-t díjugratásban. Ha mindenki így gondolkozik, hogy felejtsd el Magyarországot, akkor tényleg nem vagyunk jók semmire!
2011. dec. 26. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Dallos Gyuláról annyit hogy versenyenként ami előtt indul boxban üti a ló lábát pálcával hogy jobban emelje.


Remélem Burucs Barna is kifog menni külföldre hisz itthon nincs olyan ló, ami nagyobb szinten (pl. Junior EB) tudna versenyezni. Egyébként ezüstérmes lett a gyermek EB-n.

2011. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én meg remélem felhagysz a pesszimizmusoddal, mert csak a magyar lovas sport levegőjét rontod! Hibáztathatod a magyar lovas sportot, a pályát, az edzőt, a lovat, és az egész világot, de ha annyira ügyetlen vagy, akkor gyere te ki külföldre! Jómagam németországi magyar vagyok és egy belovaglóként dolgozom. Részemről mindig is visszavágytam Magyarországra! Tudod külföld nem tűri el az olyanokat, mint te, aki csak siránkozik. Ide eredmények kellenek és semmi szükség rá, hogy valaki folyton csak azon nyafogjon, hogy mert nem jó ez, nem jó az. Abból amid van, abból kell valamit csinálni, mert senki nem született profiként!
2011. dec. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!