Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratáshoz célszerű gerincv...

Díjugratáshoz célszerű gerincvédőt vagy védőmellényt felvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igazából, pont ahhoz célszerű mert az a legveszélyesebb, komoly sérüléseket szerezhetsz. De igazából, mindig ajánlatos használni, ha nem akarsz lebénulni egy komolyabb eséstől.
2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az edzőm mindig azt mondja hogy ha rosszul esel akkor a különböző védőkkel is komoly baja lehet az embernek. Ha meg jól esel akkor annélkül sem lesz semmi bajod. Meg kell tanulni jól esni. Az egyetlen dolog ami szükséges az a kobak meg a csízma a többi haszontalan.
2011. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ez hülyeség...a gerincet a kulcscsontot kell védeni,a kulcscsont könnyen törik,a gerinc sérülése meg bénuláshoz vezethet
2011. dec. 28. 05:46
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Kedves utólsó előtti, az edződ hülye, már bocsánat. Igen, védőfelszereléssel is meg lehet sérülni, meg anélkül is megúszhatod, de autóban is becsatolod a biztonsági övet annak ellenére, hogy volt már, aki azért maradt életben, mert nem volt bekötve... Azért hatványozottan több esélyed van a sérülések elkerülésére, ha van tisztességes védőfelszerelésed, mint ha nincs... Örülni kéne, hogy feltalálták ezeket a cuccokat, s ha már van, akkor használjuk! 25 éve lovazok, és felveszem a gerincvédőt terepen is, ugráshoz is. Nem fáj fölvenni, nem kényelmetlen, viszont egy váratlan balesetben életet menthet. Ez nekem elég indok.
2011. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én a mellényen gondolkozom,hisz állítólag védi a kulcscsontot,és azt tudom,hogy a kulcscsont törik a legkönnyebben
2011. dec. 28. 08:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Gabka ez nekem szólt?? Most mi kivetni valót találtál a kommentembe?? Most nem engem kéne kioktatni, hanem a kérdezőnek kéne válaszolni. Szerintem korrekt választ adtam, ha szerinted nem ,az a te magánügyed.
2011. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem neked mondta
2011. dec. 28. 11:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Annak mondtam, akinek az edzője szerint hülyeség védőfelszerelést használni. Egyébként meg válaszoltam a kérdésre, ha tudsz olvasni.
2011. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kébzeld én már egészen pici koromtol lovagolok. Németországban kezdtem két évesen. Estem már sokat de csak kobakot meg csízmát hordok. Még sosem volt semmi bajom. Ha nem hiszitek el a ti dolgotok, de őszintén láttok a világbajnokokon valaha gerincvédőt mert én még sosem láttam pedig nyárimunkaként már töbször voltam Meredith Michaels Beerbaumnal.
2012. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!