Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet a howrse.hu-n...

Hogy lehet a howrse.hu-n regisztrálni a lovadat egy istállóba?

Figyelt kérdés
Eddig csak addig jutottam el, hogy megnéztem a istállók rangsorolását, kiválasztottam egy szimpatikusat, aztán rákattintottam a "lovam regisztrálása" gombra, majd beírtam a lovarda nevének annak a lovardának a nevét, amit kiválasztottam, meg minden egyéb adatot, és azt írta ki, hogy nem talál ilyen lovardát vagy valami ilyesmi. Mit tegyek? (Amúgy kerestem ezt-azt a súgóban is, de nem találtam.) És ha már itt tartunk a howrse.hu-nál, akkor valaki meg tudná mondani, hogy mi van akkor, ha nem teljesítem a küldetést, és amikor már lehet saját lovardát építek? A válaszokat előre is köszönöm! (Most kezdtem el játszani...)

2011. dec. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tele van, vagy nem elég jó képességű a lovad.


A lovad oldalán kattints a panziózásra, és az ott felajánlottak közül válassz, délután már tele vannak, eléggé, így nehéz jót találni.

2011. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nincsenek jó lovik én ha úgy vagyok vele akkor felmegyek reggel akkor vannak.

Ha nem teljesíted a célkitűzést az attól még megmarad míg nem teljesítetted. ;)

Ha gondolod írj privit és elküldöm a Nick-emet, ha bejelölsz barátnak és írsz ott szivesen segítek bármiben. ;)

2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!