Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Testfelépítés, lábállás, összbenyomás, esetleges hasznosíthatóság? Köszönöm :)


[link]


2011. dec. 29. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én válaszomat nem fogod tudni hasznosítani, de muszály megjegyeznem,hogy gyönyörű teremtés :)
2011. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 29. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Kicsit hízhatna, úgy a farára.
2011. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy szép! :)
2011. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

testfelépítés: a marja előtt a nyaka nekem vékony, amúgy erős kis ló, de elég sovány egy 50-100kg kéne rá

lábállás: meredek csánkok, mintha kicsit be lenne dagadva a hátulja de nem 100.

Hasznosíthatóság: ezt nem lehet látni képről. meg kell nézni élőben is.

2011. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Klasszikus kisbéri, ez messziről lerí róla. Ahogy a linkből látom, Ozora vonal, nekem szívem csücske, kevés olyan jó képességű kisbérit ismerek, mint az Ozorák voltak, főleg az első Ozora Árvácska, a jó öreg. :-)Még volt szerencsém lovagolni, nem sok együttműködőbb, jobb munkakészségű lovat láttam, mellesleg még ugrani is tudott. :-))

Nem látszik így a képről durva hiba, fiatal ló, ugye? Lovaglással fölmegy rá némi izom, ami ráfér, de mondjuk egy Ozora sose lesz vaskos, nem jellemző. Viszont általában szép mozgásuk van.

Tiéd?

2011. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

még nem az enyém, de ő is a kiszemeltek között van. elég fiatal még, 2008as ló. Én is szeretem az ozorákat, jó tapasztalataim voltak eddig velük.


Az ő apja egyébként Ozora I Szélkakas, ha jól tudom.


Hasznosíthatóságot azért kérdeztem, mert nekem az az a tapasztalatom, hogy a vérvonal jó ugró, de az ő válla nem túl meredek az ugrómunkához szerintetek?

2011. dec. 30. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Kevésbé hiba, szerintem. A hátuljai fontosabbak, hogy csánkja ne legyen nyitott, ne legyenek hosszúk a csüdjei...

Meg lehet kérdezni az árát?

2011. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
550ért van hirdetve
2011. dec. 30. 16:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz, végre egy korrekt ár, amit mostanában itt meg a lovasok.hu-n olvasok, az döbbenet, milliós hirdetések nagy semmi lovakkal...

Belovaglás alatt van, vagy még nyers teljesen?

2011. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!