Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten melyik lovas...

Budapesten melyik lovas üzletben érdemes beszerezni a lovagló felszerelést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi van közel, mennyi időd van, és mik az igényeid :) Ja, meg a pénztárcád..

Én a nagylovasba megyek az apróságokért, múltkor PFV-be is beugrottam, de az majd 1 óra utazás, még a nagylovas körúti kisboltja csak 10 perc...

2011. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire van szükséged. Ruházatot a Decathlonban is kapsz, olcsó, és meglepően jó minőségű. Két éve vettem ott nadrágot, rendszeresen használom, és még semmi baja.
2011. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Nagylovast ajánlom. Ott jó cuccok vannak, és segítőkészek az eladók. Meg az Imagine-re is ezt tudom mondani, bár nekik csak a Szentendrei úti üzletüket ismerem, az pedig elég pici. Főleg a Nagylovashoz viszonyítva.

A Decathlon-ban csak ruhát érdemes venni. Meg az ottani hopileteket szeretem. De egyébként drága. Lovas cuccokra szakosodott boltban közel annyiért kapsz jobb minőséget. És ha kifogod az akciókat... jól lehet járni nagyon :)

2011. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagylovast szeretem, főleg, amikor a szezonális leárazásaik vannak, akkor nagyon jó áron be lehet náluk szerezni mindent. Szinte csakis hozzájuk járok, a Kőbányai úti áruházban gyakorlatilag minden van.
2011. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagylovassal most nagyon megszívtam, pedig eddig ott vásároltam, és nem volt gond.

Szép nyugodtan elsétáltam a körúti üzletükbe, és egy szépségszalon van a helyén (azért biztos ami biztos ki van írva az is hogy lovasbolt...)

Aztán átmentem a nagyüzletbe, igaz, nem a szórólapon ígért 10 perc alatt (pedig rögtön jött a busz) aztán rádöbbentem, hogy az a bolt később nyit mint a másik, és fagyoskodtam előtte 10 percet, mert 10kor nyitott volna, majd még 10-et, mert késve nyitották ki.

Szóval nem tudom hogy megyek e oda ezután, vagy átszokok máshova. Egyébként tényleg jó cuccaik vannak, csak ha már van hírlevél, akkor igazán megírhatták volna.

vagy a honlapra kiírhatták volna.

2011. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a painthorse lovasboltot szeretem még, inkább tattini és daslö cuccok vannak, némelyik a katalógusár alatt. nemrég pedig volt féláras akció a boltban lévő összes termékre :)
2011. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nagylovas nem rossz de nem olyan jó minőségűek a dolgok.A Petfarmvet sem rossz de ott meg nincs túl nagy választék. Az Imagine egy kicsivel drágább viszont nagyon jó a minőség tapasztalatom szerint.A Horze is ugyan ez.Én ha kell valami általában megnézem több helyen is.
2011. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En mindent nemetorszagbol rendelek nagyon jo a calevo.com mindig van mindenbol a legujjab kollekcio es az osszes eskadron termek.negtalalhato !!
2012. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!