Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A nyergekhez adnak kengyelt?...

A nyergekhez adnak kengyelt? (linkek)

Figyelt kérdés

Én ennél nem látok,szerintetek adnak hozzá,vagy külön kell venni?

[link]


2011. dec. 30. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sem kengyelszíjat, sem kengyelt, sem hevedert nem szoktak adni a nyergekhez, hacsak nem teljesen felszereltként árulják. Ezeket a dolgokat külön veszed meg - olyan hosszúságú kengyelszíjat, ami neked jó, olyan kengyelt, amilyenben te akarsz lovagolni, olyan méretű és anyagú hevedert, ami a te lovadnak a legjobb.
2011. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Mindent neked kell megvenned: Kengyel, kengyelszíj, heveder.

Vannak eleve felszerelt nyergek is: [link]

de amik csak így "pucéran" vannak hirdetve azokra nincsenek plusz dolgok!

2011. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oh értem..

de miért látom,hogy olcsóbb a felszerelt,mint a nem felszerelt?

2011. dec. 30. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem ugyan az a cég gyártja és valószínűleg amit te néztél ki az egy német gyártmányú komolyabb nyereg mint ez!
2011. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár ha neked lennék én azért a nyeregért nem adnék, ki annyi pénz. Nem azt mondom hogy a felszereltet vedd, de nekem az olcsóbb komolyabbnak tűnik. Ugráshoz ki jobb van olyan combtámasza vagy milye! :) Szerintem találsz olcsóbban is jobbat, nézz még szét! :)
2011. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a méreteket is kiválaszthatod, hogy a tartozékok mekkorák legyenek. :)
2011. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külön veszed meg, mert kengyelből, hevederből, kengyelszíjból meg nyeregalátétből is rengeteg féle van.

Amúgy mellesleg vettem "komplett" univerzális nyerget, legalább is úgy hirdették, mint ahogy egyik hozzászóló belinkelte, de ott is mindent külön meg kellett vennem. Szegeden vettem, az Aranypatkóban.

2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem beszélve arról, hogy a méret is más lehet. Ha neked hidegvérű lovad van, akkor egy sportlóra alkalmas heveder a te lovadnak nem fog megfelelni. Kengyelszíjból, hevederből is többféle van, nem beszélve arról, hogy a nyeregalátét is főleg ízlés kérdése. Rengeteg gyártó van, és kombinálhatod a termékeiket. Pl. Stübben nyereghez Horze nyeregalátét, stb.
2011. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!