Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri az árát?

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok róla képet mutatni és a származását se nagyon ismerem de egy 4 és fél éves gidránról van szó, most viszik majd fedező mén vizsgára, belovagolt, ugranak is vele. Nagyon kezes, jelenleg egy 11 éves fiú lovagolja. Én első látásra beleszerettem, gyönyörű ló. Az ára 1 millió forint. Igaz hogy ezek alapján nem nagyon tudtok véleményt alkotni, de azért mégis kíváncsi vagyok szerintetek megérhet ennyit ez a ló?
2011. dec. 31. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vagyis én nem adnék ennyi pénzt érte!
2011. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azok alapján nem igazán bocs. :/
2011. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm a hozzászólásokat. Azért tettem fel a kérdést mert komolyabban érdekel ez a ló de nem szeretnék abba a hibába esni hogy csak a külleme miatt veszem meg. Sajnos ha az ember lát egy szép lovat néha képes elhamarkodottan dönteni, legalábbis én ezzel így vagyok. Vannak még jelöltjeim de azoknál megvan az oka a viszonylag magas árnak. Ez viszont jobban tetszik az összes többinél.
2011. dec. 31. 14:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondok véleményt! :D


De viszont ha nagyon tetszik menj el nézd meg próbáld ki ezért nem kell fizetni! :)

Jobban meglátod, hogy milyen a viselkedése. DE előre ne jelentsd be, hogy mész. Mikor mennél akkor hívd fel őket, hogy otthon-e lesznek mert elmennél megnézni. Ugyanis a legtöbbet be nyugtatozzák a lovakat, hogy meg vedd. :)

2011. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már láttam élőben ma, ugyanis van a közelünkben (kb. 40 km-re) egy hely ahol gidránokat tenyésztenek és pont arra mentünk egyet kirándulni. Mindenképpen terveztem a lóvásárlást de nem gondoltam erre a helyre mint esetleges "lelőhelyre". Viszont megláttam ott ezt a lovat és rákérdeztem hogy eladó-e. Nem nagyon szoktak ők hírdetgetni mert megvan a vevőkörük, ha nem megyek ma oda nem is tudnék erről a lóról. Mondták hogy mindenképpen próbáljam ki mielőtt megveszem meg amúgy is így terveztem. Amúgy nagyon nyugodt és érdeklődő volt mikor ott voltunk, egy éppen álló jártatógépben volt és folyamatosan a mi közelünkben akart lenni. Nem tudták hogy megyünk, biztosan nem volt benyugtatózva.
2011. dec. 31. 16:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy 1 millió szerintem sok egy 4,5 éves lóért,szerintem többet kellene ezért az árért felmutatnia!
2011. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 milliót csak olyan lóért adnék ki, akinek már van némi versenyeredménye, és az alapján remélhető, hogy lesz is még, vagy mehet feljebb. Egyébként, ha minden rendben vele, akkor alkudj pofátlanul, ha kell a pénz, odaadják akár 5-600-ért is..
2011. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lehet hogy, pont a kinézete miatt annyi amennyi. A fedménnek akarják, biztos jó vérvonala van. Lehet nagyon jó testfelépítése van. Egy mén ha kezes és egy gyerek is ráülhet kényelmesen még többet ér. Szerezz róla képet ha lehet légyszi! :)
2011. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok még mondani hogy ennek a lónak a testvére (ha jól emlékszem édestestvére, de ebben nem vagyok biztos) Gidran XXIV Széptevő, aki egy nagyon eredményes sportló. Nem tudom hogy a versenyzők nevét ki lehet-e írni itt, így nem teszem, de egy nagyon jó lovas lovagolja.
2012. jan. 1. 10:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. :) Úgy is csak dicsérnéd nem? Ha nagyon jó lovas, akkor pakoljad kifelé a nevét! :) Szabad hát!
2012. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!