Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri az árát?

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok róla képet mutatni és a származását se nagyon ismerem de egy 4 és fél éves gidránról van szó, most viszik majd fedező mén vizsgára, belovagolt, ugranak is vele. Nagyon kezes, jelenleg egy 11 éves fiú lovagolja. Én első látásra beleszerettem, gyönyörű ló. Az ára 1 millió forint. Igaz hogy ezek alapján nem nagyon tudtok véleményt alkotni, de azért mégis kíváncsi vagyok szerintetek megérhet ennyit ez a ló?
2011. dec. 31. 14:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lovas neve Kaizinger Balázs, személyesen nem ismerem de jó lovas hírében áll...
2012. jan. 1. 12:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem adnék ennyit egy lóért!
2012. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is tudnám másra költeni a pénzt, de nekem ez a mindenem... Sajnos olcsóbb árkategóriában még nemigen találtam olyan lovat aminek az összes tulajdonsága tetszett volna és inkább áldozok rá ennyit hisz nem egy évre venném úgysem.
2012. jan. 1. 15:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lazán megéri! :) Egy mén amin gyerekek is lovagolhatnak? Ráadásul kitűnő vérvonal, és képességek? Ugyan, a hülyének is megéri! :))
2012. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!