Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy keverék csődör lovon tanulok lovagolni. Egy lovas táborba mentünk oda de mindig vissza járunk hogy lovagoljak. Míg a táborba voltunk mindenki választott magának egy lovat és azt gondozta stb....

Már 1 hete lovagoltam a lovat. Egyszer ráült egy csaj mert az övével valami lett azt szépen ledobta. Aztán már aggódtam mert én lovagoltam utána hogy lehet hogy velem is ez lesz. Le fog dobni. Érdekem módon nem dobott le. Ráült a gazda azt is ledobta. Igaz hogy már azóta 1 éve lovagolom és elégbizalmas kapcsolatom van a lóval. Én megbízok benne és gondolom ő is bennem.

A saját gazdáit a mai napig ledobja de én akár mikor lovagolhatok rajta.

Ez miért van?



2012. jan. 1. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ügyes vagy, jóban vagy vele, nagyon jó neked, irigyellek, nagyon szeret a paci, csak és kizárólag téged! És nagyon jól lovagolsz, ha téged nem tud ledobni.


Jó volt ezt hallani? Mert amúgy nem így van...

És egyébként is egy lovas lovat lovastáborban nem tartanak!

De tényleg jól hangzik, amit mondasz.

2012. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan már, hogy a francba adnának lovastáborban olyan lovat a gyerek alá amit még a tulajdon gazdája sem bírja lovagolni??? Neki felelőssége van értetek ott, ha valaki leesik és jobban megsérül őt kapják elő... Alapból meg csak nagyon ritkán oktatnak csődör lovon!
2012. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!