Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt lovasok akik...

Vannak itt lovasok akik versenyeznek is? Milyen szakágban és meddig jutottatok el? Milyen lovatok van és mikor kezdtétek a versenyzést?

Figyelt kérdés

2012. jan. 2. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Díjugratás, B2-B3 mert későn érő lovacskám van, én meg sokat "okoskodom" rajta, azt hiszem 2004 végén,télen kezdtem az öreg lovammal, ő tanított meg az ugratás alapjaira, de 2006 végén már le kellett őt tennem, mert féltettem a lábait, és itt jött be a képbe a "csikóm", akivel a mai napig versenyzek és még nem csikó. Elég nehéz volt a váltás egy rutinos lóról egy szemes, ugrándozós, elrohanós csikóra, úgyhogy kb 2 évig csak b1ben versenyeztem vele. A 2011es szezon majdnem végig kimaradt az érettségi miatt, meg amiatt, hogy augusztusban - mire újra versenyállapotba hoztam a lovat - felbuktunk és akkor meg a vállam ugrott ki, úgyhogy tök tré, mert 2010ben már B3ban tök szépen elmentünk, míg 2009ben 2-3x indultunk B3ban de mindig kizártak, mert a drágám kitalálta, hogy ő inkább mégsem szeretne még 1 pályát menni (mert ált megyek bemelegítőpályának egy alacsonyabbat).

Az én lovacskám most 11 éves, magyar sportló herélt, és egy "örök gyerek" :) Az öreg lovacskámat - akivel kezdtem - pedig lenyugdíjaztam :)

2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*még nem/ helyett már nem csikó. boccsi :)
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Díjugratásba versenyzem 5 éve, idén sikerült kijutnom az Ifjúsági Európa bajnokságra. Nagyon szuper kis lovam van, nagy verseny tapasztalattal. Több infót nem szeretnék ide leírni, de ha érdekel küldj üzit :)

2012. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!