Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti mikor tanultatok...

Lovasok! Ti mikor tanultatok meg vágtázni? Mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
engem egy hét után elkezdett vágtáztatni..igaz még csak futószáron, de akkor is.
2012. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
huu hát én két nyáron voltam táborban összesen 3 hétig. de még ott sem. suliban tanultam meg de azt is csak pár honap után....én nehezen tanultam.
2012. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az biztos, hogy 4 évesen már vágtáztam, bár nem hibátlanul, nyílván. De az elmúlt 24 évben azért fejlődtem. :)
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nhú, én nyáron fogok megtanulni! Skkor lesz 1 éve hogy lovagolok.


Amúgy már 2 éve járnék lovagolni,mert egyszer abbahagytam..

2012. jan. 2. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Lovas helyen voltunk nyaralni, az 5. napon vágtáztunk. Aztán azóta megtanultam lovagolni is. :D
2012. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jó nektek. Anyámnak az oktatóm azt mondta, hogy megtaníthat, de lehet, hogy holnap után meg leesek.. De már egy csomószor beugrott vágtába és mégsem estem le..
2012. jan. 3. 13:38
 7/12 A kérdező kommentje:
De nyeregben, vagy hevederben vágtáztatok az x. órától?
2012. jan. 3. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:

És ha leesel, akkor mi van? Sokan leesnek, mégse lesz bajuk. Aki nem akar leesni, ne üljön lóra. Nincs arra garancia, hogy soha nem fogsz esni.

És egyébként, ha a 15-20-ik óránál nem tanítottak még vágtázni, én másik helyet keresnék. (vagy extra béna a lovas).

2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
érted, én nem félek, hogy leesek! de most úgy õszintén . Amúgy csak egy oktató van ott, és szerintem csak féltik a lovasokat! Hát az a baj, hogy nincs más hely. mondjuk van1 de az nagyon sz*r .. egy lepusztult lovasfarm..
2012. jan. 4. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor sz@r ügy.. Állj a sarkadra, és mondd meg, hogy szeretnél tanulni vágtázni. Gondolom az oktatónak kényelmesebb eldöcögtetni a lovasokat lépésben-ügetésben az idők végezetéig. Ha meg úgy gondolja, nem vagy elég jó hozzá, akkor mondja meg, de ez azért őt is minősíti, hogy ennyi idő alatt nem tudott megtanítani.
2012. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!