Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az normális hogy a lovam már...

Az normális hogy a lovam már most vedlik?

Figyelt kérdés
Eddig kicsit szellősebb istállóban volt, most teljesen zártba került, és elkezdett vedleni.

2012. jan. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel most sár van és csak gondolom addig vannak karámozva amég a ganajozzák a boxukat. Egy teljesen zárt box. Nem hiszem, hogy teljesen zárt. Kell valahol szellőznie. Amúgy igen, így normális. Amikor melegszik az idő elkezdenek vedleni. Na nála most kezdet melegedni az idő ami elég szerencsétlen mert lovaglásnál megjárhatja. Amúgy meg nem szabad teljesen zártnak lennie. Nem szabad sokban eltérnie a kinti hőmérséklettől, mert az nagyon nem tesz a szervezetének jót!
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem teljesen zárt, bocsánat, rosszul írtam, hanem az előző az osb lapokból, deszkákból volt összerakva, és a két vége nyitott volt, ez pedig téglaistálló.

Egyébként egész nap kinn vannak itt is, ott is.

2012. jan. 2. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Lehet hogy megérezte ezt a melegfrontot, vagy egyszerűen csak szőrcsere. Van amikor az én lovamból is sok szőr jön ki,de nem látszik rajta. Még csak most kezdődik a tél. Lehet hogy melegnek érzi az istállót. Most melegebb van jóval, szinte tavaszias idő (bár nem tudom hogy hol laksz).
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pest mellett, én is érzem a meleget, csak féltem, mert előző gazdája mondta hogy vedlésnél mindig foltokban lejön a szőre, és szeretném valahogy elkerülni.
2012. jan. 2. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Rühes, vegyél egy újat.
2012. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:56 te nagyon tapló vagy.

A rajtengedélyesre se tudtál normális választ adni, ilyenkor meg ki az az idióta aki elhiszi hogy felhívtad őket.

Ha ekkora marha vagy, akkor inkább ne válaszolj.

2012. jan. 2. 23:03
 7/9 anonim válasza:
Persze, ha azt érzin hogy felmelegedett az idő, és mivel zártabb bokszban van, ezért melegemm is van, és amugy sincs most nagyon meleg:)) SZóval igen ez így normális!
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért jobb lenne ha nem vedlené le az összes szőrét :) Mert jön a január meg a február és nehogy akkor üssön be a tél, az ő szervezete meg már a tavaszra készült.
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nemnormális dolog, mert lehet másbaj is hejedben egy olyan állat orvost hivnák ,aki ért a lovakhoz is.
2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!