Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy lovat ha lehet...

Szeretnék egy lovat ha lehet menhelyről és ha lehet olyat amin tudok lovagolni de ha tudok akkor írhattok olyat is ami nem menhelyről való és nem túl drága írhattok olyat is. Mit mondtok menhely vagy vagy vegyek nem menhelyit?

Figyelt kérdés
Láttam már mások is tettek fel ilyen kérdéseket és sok helyen láttam olyan választ ahol azt írták hogy ha nincs hely akkor ne vegyen és ha nincs pénze lóra akkor ne is gondolkozzon menhelyin de én tisztázni szeretném hogy van pénzem rendes lóra és van helyem is de azért szeretnék menhelyit mert szeretnék segíteni egy olyan állaton akit az előtt rosszul bánta vagy elhanyagolták
2012. jan. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyen levő lovak többsége már alkalmatlan a lovalásra, nézegesd a lovasok.hu-t, és keress ott megfelelőt, hidd el, a lovat megvenni a legolcsóbb.
2012. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyről nem adnak ki lovat. Szerintem inkább vágó elől ments meg egyet, ilyenkor tucat számra vágják a csikókat, mert a lónak nincs ára. Nézz körbe a környéketeken, biztos van ilyen. Csikó még talán nincs elcseszve, míg az idősebb lovaknál nagy az esély arra, hogy valamilyen betegségük (lábprobléma, komolyabb testi hiba) van és lovaglásra alkalmatlanok.
2012. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nézegess itt vissza, van egy valaki aki, ha nem veszik meg a lovát, akkor vágóra adja:(

290-ért nyomta fel, de nem hiszem, hogy nem alkuzható, na az például egy megmentésre váró ló:(

Valami olyasmi a kérdés, hogy: mennyi a ló vágóhídi ára? Ilyesmi.

2012. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ügetőket 100 ezer-150 ezer körül simán veszel
2012. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!