Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány lovat néztél meg mire...

Hány lovat néztél meg mire megtaláltad a lovad? Hányszor nézted meg? Raktál le előleget?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőre meglett. :-) Amikor arab lovat kerestem, felhívtam millió eladót, de csak egyetlen egyet néztem meg - valahogy teljesen biztos voltam benne, hogy ez lesz az én lovam... Igaz lett, nem is választhattam volna jobban, első pillanattól imádom és minden képessége pontosan olyan, amilyet akartam. :-)

Életem első lovát még a szüleim választották, így abba nem volt beleszólásom (egy ismerős lovas állatorvos segített, jól választottak), a többi már vagy nálam született (kanca az első lovacskám) vagy az említett arab, amit vettem, illetve van egy olyan is (shagya arab) akit csak úgy kaptam, mert annyira nem bírtak vele, hogy azt mondták, mindegy mit csinálok vele, csak vigyem a portáról. Nem volt könnyű vele, de mára nagyon tuti kis lovacska lett. :-)

2012. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőre meglett, kétszer néztem meg, egyszer csak magam, másodszor állatdokival. Előleget meg minek raknék le? Mondtam megveszem, kicsengettem a pénzt másnap és annyi.
2012. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak egyet néztem meg, ismerőstől vettem, nem bántam meg. Elmentem edzőmmel megnézni, kipróbálni, aztán pár nap múlva mentem elhozni.
2012. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem kapkodtam el a lóvásárlást, amikor vettem. Leginkább nálunk születtek a csikók, de ha venni kellett, akkor rengeteget nézegettem. Aztán amikor megláttam a mostani lovam, akkor megvettem.
2012. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-et néztem meg (anno 13 éve)

egyszer és akkor el is hoztuk

nem..

2012. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem én kerestem hanem egyszer elmentem apukámhoz és átadta a ló papírjait. Majd utána mentünk lovagolni rajta. Nagyon jól választott jó képességű volt és képes volt a 1,80m ével belebújni az ölembe. Csúcs ló volt.
2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első három lovamat elsőre megtaláltam (pontosabban mindhármat egy istállónyi lóból választottam külön-külön). a mostani előtt voltam több helyen vidéken, megnéztem több lovat (asszem 5-öt), aztán a galoppon 4 ló közül a negyedik volt, de amint megláttam belezúgtam. Visszamentem kipróbálni, telefonon megegyeztem a tulajjal, aztán akkor fizettem ki, amikor elhoztam.
2012. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!