Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaposvári Lovasakadémián...

Kaposvári Lovasakadémián lehet militaryzni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék, de az oktatóm nem tanított meg ugrani, és nem is akar. De ha felvesznek a kaposvári gimibe, akkor járhatok az akadémiára lovagolni, és ott tudok fejlődni. amúgy már régóta lovagolok, saját lovam is van. Ha militaryzni nem is, de ugratni azért megtanítanak ott? Szeretnék Militaryban később versenyezni is.
2012. jan. 4. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó military edzők vannak ott, ha komolyan akarsz valamit, keresd Schindler Csabát!
2012. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az is úgy működik, hogy 10.000 forintért kell venni bérletet? Lovat adnak, mert az enyém nem tud ugrani+nem tudnám elvinni se?
2012. jan. 4. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Schindler már rég nincs ott Gabka

hát kicsit megváltozott a hely, én régen oda jártam, ha ügyes vagy adnak lovat. igen. de én időmben mg nem kellett fizetni, már kell azthiszem havi 30 az edzés(bár az minden nap va)

2012. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!