Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken kell hogy megjöjjön a menzeszem és szombaton meg lovagolni akarok menni..a lovaglást nem akarok elhalasztani szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek az jó a betétet rakok be meg 2 nadrágot veszek fel.? tampont nem akarok 12 évesen használni..zavarni fog majd nagyon?

2012. jan. 4. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy egybeesett, én kihagytam a lovaglást...
2012. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de én nem akarom kihagyni a lovaglást..abba bízok hogy késni fog a menzeszem..
2012. jan. 4. 15:57
 3/21 A kérdező kommentje:
vagyis remélem hogy késni fog de nemtudom..
2012. jan. 4. 15:58
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy nyugodtan mehetsz. De sötét nadrágot vegyél fel hogy biztos ne legyen baj.
2012. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lovaglás előtt betétcsere (valami jó vastag)+2 nadrág. Nyugodtan mehetsz lovagolni:)
2012. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát úgyis csak fél órára megyek elméletileg:D hát a nadrágtéma az úgy lesz hogy veszek fel egy szteccses sötét cicanadrágot fölé egy olyan vastag cicanadrágot ami sötét szinű és olyan mintha 2-ből állna pedig csak 1..magyarul 2rétegű az a cicanadrág:DD
2012. jan. 4. 16:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A két nadrág az nem tudom miben segít, a mini méretű tampon abszolút nem zavaró.

És nem szoktam elmiatt lovaglást elhalasztani, ha az elején járok akkor tampon plusz betét, ha a végefele, akkor lóra ülés előtt gyors állapotellenőrzés.

De szerintem ha közvetlenül előtte cseréled, és utána is megnézed, akkor nem lehet gond egy sima betéttel sem (mondjuk biztos ami biztos egy estivel)

2012. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
háát én még tampont 12 évesen nem szeretnék használni.:)
2012. jan. 4. 16:14
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindig elmegyek lovazni, és nem egyszer szívtam meg, hogy versenyre jött meg, és ott ugyebár fehér nadrágban kell virítani. Egy országos bajnokságot ne hagyjak már ki! ;)
2012. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem is valahogy mindig a legvészesebb 2. napokra szokott esni a lovaglás, amikor belőlem kb. ömlik a vér, de még egyet se hagytam ki. Lovaglás előtt betét csere, és ne normál betétet tegyél be, hanem éjszakait! :) Én, Hál' Istennek ezzel eddig mindig kihúztam! *koppkoppkopp*

A felszállás egy kicsit "kényelmetlen", de utána már nem olyan vészes.

2012. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!