Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyereg jobb? Vélemények?

Melyik nyereg jobb? Vélemények?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


2012. jan. 5. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen célra?
2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hobby. (kisebb túrák, kisebb akadályok ugratására)
2012. jan. 5. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
az első jobb hobbi lovaglásra
2012. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármire is akarod használni, inkább a 2.-at vedd. A daslö elég rossz minőségű, hamar tönkremehet vagy feltörheti a lovad hátát. Rövidtávra jó megoldás, mert olcsó, de tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A második nyereg nem távlovas nyereg a kiírással ellentétben, hanem sima túranyereg, vélhetőleg a lónak kényelmes, de én a magam részéről nem választanám, széles, lapos, nem jó helyen fog ültetni, nem igazi.

Az első nyereg így kép alapján sokkal inkább tetszene, persze élőben kellene látni. Nincs viszont a márkával kapcsolatos információm, tehát lehet, hogy az előzőnek igaza van és gagyi, ezt nem tudom megmondani.

A szintetikus bevonatú nyergek egyébként marha kényelmesek tudnak lenni, iszonyú jól tapad hozzá a lovaglónadrág, könnyebb bennemaradni még akkor is, ha fickándozik a ló. Télen pedig összehasonlíthatatlanul melegebb, nyáron meg nem melegszik úgy fel, mint a rendes bőr. Nekem a díjlovas nyergem szintetikus borítású, egyszerűen imádom. :-)

2012. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpibb az első, én is használtam egy időben szintetikusat, az nagyon jó volt, mondjuk más márka (norton) de nem hiszem hogy gond lenne ezzel.
2012. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem vennék szintetikus nyerget, Volt nálunk kölcsönbe egy ideig, de nagyon nem jött be. Inkább a másodikat venném, azon van hátul is karika, fel tudsz kötni bármit egy túrára, hosszú lovaglásokhoz kényelmesebb.
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szintetikus nyergeket nem szeretem, mert a legtöbbje minőségileg nem megfelelő. Hamar ki lehet dobni a kukába, max. 1 évig bírják. Nekem ez a kettő közül valahogy egyik sem tetszik. A KLP-ben szokott lenni univerzális nyereg megfizethető árért, de nem ezek, hanem másmilyen volt, amit én láttam.
2012. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék egy használt márkásabb nyerget... a második áráért már egészen jókat lehet kapni.

Pl. [link]

[link]

Ezen az oldalon még találsz bőven jó, használt nyerget.

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá hogy lehet ezeket a használt nyergeket tovább tudod használni mint az általad kinézett 2 újat.
2012. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!