Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a naci mennyit érhet?...

Ez a naci mennyit érhet? Mennyit ajánljak érte?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ismerem a csajt, üzleteltem már vele, elég korrekt. :) Cserében is benne szokott lenni, érdemes azzal is megpróbálkozni. Egyébként, szimpla fekete nadrág, annyi, hogy telibőrös, így kicsit többet ér. Mivel használt (ha jó állapotú is) én 5000ft-nál nem szívesen adnék többet. :)
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na jó, lehet, hogy az 5000 egy kicsit pofátlan. :) Legyen 6000.
2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor írok neki :)
2012. jan. 5. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
szia, én ismerem lottit, nem vásárol magának szar cuccokat, szóval biztosan ez a gatyó és jó minőségű. és vigyáz is a dolgaira, bár azért ha van lehetőséged, nézd végig a varásokat, ilyesmit persze :)
2012. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Használt nadrágért 5-6 ezer Ft? Ti hol éltek? Lehet veletek kéne üzletet kötnöm. :-))

Telibőrös, márkás gatyóért (olyan, mintha új lenne) még nem adtam 3500-nál többet, az volt a plafon, de inkább kevesebbért szoktam venni. Különös árak vannak ezek szerint...

2012. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gabka, sajnos nem nagyon adják oda olcsóbban... Legalábbis én évek óta üzletelgetek (ezek szerint rossz helyen), és még a használt piacon is elég drága minden, alkudni meg már egyre kevésbé lehet...

Te honnan szerzed ilyen olcsón azokat a nadrágokat? :"O

2012. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy turi Jászberényben, ott. :-) Nem mondom, rendszeresen be kell nézni és jól át kell túrni a cuccokat, mert zsákszámra vannak a lovaglónadrágok és sok a noname is, meg akadnak rosszabb minőségek, használtabbak, stb., de azokat egy ezresért már meg lehet venni.

Még lovaglókabátért sem adtam háromezernél többet náluk, pedig egész jókat vettem. Időnként vannak csizmák is, meg olykor kobakok, de azok inkább a régi fajták.

2012. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elég messze lakom Jberénytől, de azért köszönöm! :)
2012. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!