Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért gáz ingyen lovagolni?

Miért gáz ingyen lovagolni?

Figyelt kérdés
Mindig mondom ha megkérdezik mit sportolók,hogy lovagolok. Erre valaki megkérdezi hogy hol, és mennyiért. Én mondom hogy ingyen, mert cserébe segítek. És ettől kezdve lenéznek...miért olyan gáz??
2012. jan. 5. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Inkább szerencsés vagy. Egy csomóan boldogan cserélnének veled.
2012. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt még te jársz jobban. Valószínű azért néznek le, mert irigyek, hogy nekik fizetni kell azért, hogy lovagolhassanak, te pedig ingyen megteheted ezt. Ne foglalkozz velük, örülj, hogy ilyen szerencséd van! :)
2012. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ha pénzért akkor arra gondolnak h van pénzed ha meg nem pénzért akkor arra h nincs pénzed...ez alapján ítélnek meg.
2012. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
dehogy gáz. sztem nem néz le senki. aki meg esetleg mégis az full hülye, ne törődj vele, de tényleg. csak így tovább!
2012. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is munkáért lovagoltam kb 4 évig. Senki nem nézett le, nincs ezzel gond.
2012. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) csak utána sokan elkezdenek vagy engem, vagy a lovardát fikázni.. :DD
2012. jan. 5. 21:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Valahol igazuk van, mert jellemzően keményen kihasználják az embert(gyereket) ilyen helyzetekben, és nyilván ott a gáz, hogy az emberkék hagyják magukat. Mint a drogosok...
2012. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én ajánlottam az egészet ;)
2012. jan. 5. 21:17
 9/23 anonim ***** válasza:

tényleg kihasználják, viszont akik segítségért cserébe lovagolhatnak, azok megtanulnak egy csomó mindent a lovak gondozásáról.

Felkerülnek kicsit macerásabb lovakra is, szóval van előnye is a dolgoknak.

No meg ingyen van.

Mázlista vagy hogy van ilyen helyed. Merre találtál ilyet egyébként?

2012. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De amúgy ritkán van olyan hogy van lehetőség erre?
2012. jan. 5. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!