Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedélyvizsgáról néhány...

Rajtengedélyvizsgáról néhány kérdés lent?

Figyelt kérdés

Nem pontos időpont érdekel, csak nagyjából kb mikor szokott lenni? Hétköznap, vagy hétvégén? Van előtte díjlovalás vizsga, mármint az ilyen patanyom figurák, meg ilyenek? Nézők mehetnek? A legfontosabb, hogy hétvégén szokott-e lenni, vagy hétköznap?


Sok embert engednek át? Mi az, amiért megbuktatnak? Ütés? Ellenszegülés?


Mielőtt valaki leolt, nem szeretnék vizsgázni, csak tájékozódom...


2012. jan. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

hétvégére teszik általában, szombat, most legutóbb Pesten pénteken volt. nézők természetesen mehetnek :)


a vizsga attól függ, h milyen sportágban akarsz versenyezni. díjugratónál pl van egy elméleti rész, aztán egy előlovaglás, utána egy C0 szintű pálya


durvaságot még nem láttam rajtengedélyen, de biztosan kizárnak miatta, illetve a három ellenszegülés, és az esés is kizárás. buktatni akkor szoktak, hogy ha látni, ogy közöd nincs a lóhoz, nincs egy jó távolságotok sem, nem jó a tempó, ilyesmi. ha engem kérdezel, több embert engednek át, mint kéne..

2012. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.:) Nem fogok vizsgázni, nem is vagyok olyan szinten, csak mennék talán nézőnek, és érdekelt, hogy mikor szokott lenni, mert azért suli, meg minden... Köszönöm, sokat segítettél:)
2012. jan. 6. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A rajtengedely.hu-n meg tudod nézni hogy mikor van, legközelebbi szerintem csak tavasszal lesz, de van hogy péntekre rakják.
2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valaki meg tudja mondani, hogy a kérdések a könyv hátuljából lesznek?+ lesz az ugrópályán 2es ugrás???
2012. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van kettesugrás, amin legutóbb voltam, az kétvágtás volt, tök korrekt távolsággal- ha jó tempóban mész, nem lesz vele gond. régebben kellett lennie be-ki-nek is, ezt mostanában már nem látom.. a kérdésekről nem tudok mit mondani, de sztem ne görcsölj rá, tök hétköznapi, általános kérdések vannak
2012. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!