Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik videó tetszik jobban...

Melyik videó tetszik jobban nektek? (2 videó)

2012. jan. 7. 09:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%

Első videón elég illúzióromboló a lógó kötőfékek és a koszos lovak - legalább meg kellett volna pucolni őket, meg becsatolni a kötőfékeiket, még inkább levenni. A kiscsaj szinte mindig rossz lábon üget - ez a második videóra is vonatkozik.

A másodikon a vágta is szörnyű, kifelé állított, vállára esett ló, a kép meg folyamatosan mozog, aki fölvette, össze-vissza remegett a keze, így nem valami élvezhető.

2012. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Gabka jól írja. Hamis az ügetés, nem álított csukló (azaz nem helyes) , a szárak kissé "szétállnak" és teljesen nyújtott a karja a lánynak.
2012. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

nekem is az első jobban tetszik, meg a másodikban a kengyeles rész az nagyon jó, ilyet még sehol nem láttam és tök jó :)

És nem zavart hogy koszosak a lovak, nálunk is így néznek ki mikor a legelőn vannak, mert első dolguk meghempergőzni. Az előttem válaszolónak igazat adok, itt most nem a lovastudás a fő szempont, hanem az összeállítás, hangulat. Jó videók, gratulálok! :)

2012. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Jók, szerintem is tök ötletes az a kengyeles rész. Viszont az első videóban 00:30-tól az a pirospulcsis lány elég csúnyán ült. Amúgy télleg nincs hangja a vidiknek, vagy csak nálam nem stimmel valami? Az egyik barátnőmet is B.Kriszikének hívják:D Jaa és cukik a lovaak
2012. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

11:17-es!


Szerintem meg pont hogy jó, hogy van itt olyan is, aki tényleg ért a lovakhoz, és nem csak tippelgetve válaszol a szakmai kérdésekre, én is tettem már fel olyan kérdést, amire válaszolt, és nagyon hasznos dolgot mondott.


Videók:

az én lovam is koszos a legelőn, mert most sár van, de én nem videózom :)

És ha már videót készítünk, akkor szerintem jó a tökéletességre törekedni.

Nem tetszik ahogy lovagolnak, ez eleve sokat levon számomra a videó értékéből.


Egybként az első jobban tetszik, a másodikon nekem nagyon bezavar a szöveg.

2012. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

Egy szóval nem mondtam, hogy nincsenek hasznos válaszai, sőt, ha jól emlékszem, írtam is. A stílusával van a problémám. Azzal viszont nem kicsit. Átesett a ló túloldalára, hogy témában maradjunk.

Nem hiszem, hogy van joga ilyen hangnemben válaszolni, és ilyen stílusban ledegradálni másokat.


Akkor te már le is tagadod a lovad, ha koszos? Nem mindenki teheti meg, hogy parkettázott istállóban tartja a lovát, ahol a trágya a földet sem érinti, levegőben eltakarítják.

A videó életszerűséget mutatott be. És az életben igen, koszosak a lovak.

2012. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem tagadom le, imádom, és nem parkettás az istállója.

Annyi az egész hogy nem mutogatom az egész világnak.

Ahogy azt se, ahogy lovaglok. Önkritika :P

De a filmekben se mutatják hogy az emberek WC-re mennek, pl.

Pedig az is teljesen életszerű.


Egyébként gondolom nyulbarát is azért ment el, mert érdekes stílusban válaszolt, és emiatt ki lett innen utálva.

2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
09:43-mas vagyok, a 2. válaszoló. A videókkal kapcs.: nagyon ötletes, szépek a lovak, és a sár sem zavar be, mert ez még természetesebbé teszi a videót! Nagyon tetszik! :)
2012. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. és akik a lovas tudását kritizáltak azoktól csak annyit szeretnék kérdezni: HOGY KI KÉRDEZETT A LOVASRÓL?! én csak azt kérdeztem h melyik videó tetszik jobban.. a lovasról senki sem beszél..
2012. jan. 7. 14:33
 10/33 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy miért lett törölve a hozzászólásom...
2012. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!