Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

2012. jan. 7. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig nem bántja/ nem okoz fájdalmat a lónak, és láthatóan nem zavarja a pónit, addig az ő dolga, mit csinál :)
2012. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van vele? Nem ugrál a ló hátán és különben sem olyan nagydarab a csaj...
2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. :D és vicces a lovat meg nem zavarja..

És jobb mintha bökővel a lábán rugdalná.. :D

2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a csaj nem épp a legnormálisabb, vagy nagyon eleven,de nem hiszem, hogy ártani árt a lónak, mivel ágyastól sincs 50 kg, és a ló is már megszokta a hülyeségeit. Tudja, hogy nem bántja, hiszen meg sem ijedt amikor letámadta, csak odanézett, hogy ez meg mit akar. Más dolog megint, hogy azért ezt nem minden nap, minden percében csináljuk a lóval, mert azért egyszer-kétszer elmegy, de azért mindig jobb valamivel óvni a ló hátát.
2012. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen kis drága türelmes lovacskája van :) És foltos is :) Az én lovam engem hülyének néz, ha így próbálok felülni rá, 2 próbálkozás után megunja, és ellépeget. Nem haragszom rá, én vagyok a béna. :)

Szerintem nincs ezzel semmi baj, a voltizslovakra is felugranak, és felállnak a hátukra - oké van rajtuk szivacs, de ez a csak kb 40 kiló vasággyal, és látszik, h nem zavartatja magát a ló.

2012. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szét röhögtem az agyam! xD
2012. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár utálom az ilyen videókat, ez azért picit vicces. Viszont néhol látszik, hogy horpad a ló háta, mármint mikor így rárugózik, akkor látszik, hogy süpped, meg azért tényleg nem egészséges, de egyszer-egyszer belefér.


Az meg megint más, hogy véleményem szerint a ló körüli tartózkodás igényel kellő komolyságot és óvatosságot, mert mikor lezúgott, mert elindult a ló, akkor is eshetett volna úgy, hogy baja lesz. Vagy ha a ló megijed valamitől, vagy éppen fáj a háta, és a csaj nem tudja előre, mikor mögé-mellé beesett, a ló akár fel is rúghatta volna műholdnak. Látszik, hogy megszokta, hogy mekkora dinnye a csaj, én azért nem játszanék ilyet, bármilyen birka is a lovam. Egyszer-egyszer oké, hogy meg tudja csinálni, bízik a lovában, rááll, stb, de pont az ilyenből szokott baleset lenni, hogy túl lazán veszi, aztán egyszer mégis megtörténik a baj...

2012. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csaj gyagyás, de a lónak az égvilágon semmi kára nem származik belőle. A csajszi meg ha szeret nagyokat esni, lelke rajta. :-)
2012. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ezen mekkorát röhögtem:DD De meilyet esett amikor ellépett a ló xD Ha az én lovam képes lesz egyszer így megállni, akkor énis megcsinálom ezeket xDD
2012. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a többi videóit is!
2012. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!