Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 20 éves kancának a felső...

Szabi1973 kérdése:

20 éves kancának a felső ajkán egymás mellett 4-5 kis sebet vettem észre Mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Ott ahol a két ajak összeér csukott állapotba nem látható. Máshol nincs a szájába seb csak az ajkán. Embernél talán szétnyomott vizholyaghoz vagy herpeszhez tudnám hasonlitani.Evésbe munkába nem zavarja én is véletlenül vettem észre. Valami ötlet mi okozhatja? Takarmány ugyanaz csak egy granulált vitamint kezdtem vele etetni lehet hogy attól lett?
2012. jan. 9. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem kiálló, "biborcsókos"? Mert akkor valamiféle gombára tippelnék... De az aztán máshol is megjelenhet...
2012. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bibircsókos kb fél centis pöttyök picit váladékos is máshol nem találtam rajt.
2012. jan. 9. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs tippem, a gomba tudtommal nem szokott váladékozni. :S Hívd az állatorvost, jobb, ha Ő látja.
2012. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy nem-e savul, lehet, hogy becsípte valahogy, vagy elharapta, nem tudom... Vakarózott, vagy reszelte a fogát a rácson vagy valamin, és begyűrte...
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!