Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen versenyre mehetnék?

Milyen versenyre mehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam a lovasakadémián versenyen, és ott első lettem. Most van egy lovam, 18 éves, távló. Ugrani nem hiszem hogy tudnák vele, max kicsiket, díjlovaglás meg azért lenne nehézkes, mert nem tud vágtába kisebb köröket, meg csak belekergetni lehet a vágtába. Ez amúgy szerintetek javítható még? 14 éves vagyok, nincs rajtengedély vizsgám. Az oktató nem akar versenyekre felkészíteni, de én nagyon szeretnék.
2012. jan. 10. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de akkor készülj még egy darabig...

Az nem jó, ha vágtába csak belekergetni tudod, előbb azt tanuljátok meg rendesen, és utána gondolkozz a versenyen.

Vagy a póni klubnak vannak versenyei, az korban is jó, rajtengedély sem kell, és van vágta nélküli is.

Van futószár, vezetőszár, díjlovaglás, ugratás.


Mért nem akar felkészíteni?

2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ha versenyezni akarunk, akkor keressünk mást.
2012. jan. 10. 21:09
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek a díjlovaglásra, vagy a díjugratásra gyúrjak? Ugratni nem tanít az edző, de gyakorolgatnám egyedül is mert ha megkérek egy csaj, ő néha szokta javítani a hibáim. Bár ugratni kb még csak 10 akadály ugrattam.
2012. jan. 10. 21:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Érdekes :S

És nem tudsz mást keresni? Azért kell a versenyekre egy edző aki a nevét adja, és felkészít.

Merre laksz?

2012. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hoyg itt van a lovam, és a szüleim nem adnak pénzt arra, hoyg pl a lovasakadémián lovagoljak:S
2012. jan. 10. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
keress valakit aki felkészít, és kezd a csak lépős-ügetős díjlovasszámokkal
2012. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az első versenyemre Virág Vanda készített fel. Hátha ismeri valaki.
2012. jan. 10. 21:14
 8/16 anonim ***** válasza:
de hol laksz? Van olyan edző is, aki házhoz megy. És ha annak fizetnek, akinél most vagy, biztos fognak a másiknak is.
2012. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És akkor mért nem kéred meg őt most is?
2012. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ŐŐm a póniklub-nál úgy van hogy miután bizonyos szintet elértél díjlovaglásban az után mehetsz csak ugrani .

De van olyan ahogy előbb is írták ami csak ügetős ! talán d1 nem tudom pontosan biztos van aki jobban tudja.

De én azt ajánlanám neked !:)

2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!