Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki kapott 1-2 év ( vagy akár...

Ki kapott 1-2 év ( vagy akár úgy, hogy nem is lovagolt, de imádta a lovakat ) után lovat, vagy esetleg vett?

Figyelt kérdés
Szóval azokra lennék kíváncsi, hogy van-e közületek olyan, aki két vagy egy év elteltével kapott/vett lovat/csikót?( kritikát nem kérnék )
2012. jan. 12. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 év után vettem.
2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már kaptam születésemre is egy lovat. Majd a következőt ballagásra kaptam. Most per pillanat nincs egy sem.
2012. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem ismerőseim vettek, 1 lovaglás után 3 vagy 4 lovat. Nem igazán tudnak most sem lovagolni, de nem bántják a lovakat, elkóborolnak velük, és tök jól elvannak.

Én alapból ellenzem az ilyesmit, mert többnyire rosszul végződik, de olyan is előfordul h jól. Bár ritka .

2012. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 2 év után kaptam/vettem lovat. Nagyon jó vásár volt, nagyon mázlim volt vele, és imádom.
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm egy éve lovagol, és már érőben van neki egy csikó-.- Nem jó ötletnek tartom, mert az én egyik durvább esésemre azt mondta, ha ő olyat esne akkor soha töbé nem lovagolni.
2012. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Még egy kérdés: hogyan estél le, vagyis hogyan történt? De én nem mondanék ilyet, hogy soha többé nem lovagolnék.. Nekem ez az életem! Mellesleg hány éve lovagolsz?
2012. jan. 13. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én ugy kaptam egy lovat hogy még lovagolni sem tudtam,aztán usgyi lovarda és most jól megvagyunk immár 2 éve :D:D
2012. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de jóó nektek ! nekünk jók az anyagi körülményeink meg minden csak a szüleim nem akarják, mert "sok" állatunk van.. igazából nincs sok....
2012. jan. 13. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Felbuktunk. De nem lett egyikőnknek se baja:D
2012. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem tartom jó ötletnek azt, hogy tapasztalatlan lovas lovat kapjon. biztos, hogy esni fog, nem is egyszer. Előbb jobb, ha esik párat, megatnul rendesen lovagolni. És főleg ne egy csikóval kezdjen. Ahol lovagolok, ott egy 21 éves csaj vett egy 4 éves ügetőt. Hát mit ne mondjak jól megszívta vele. keveset jár ki, más nem lovagolhatja, ezért terepen rendszeresen elviszi, ha meg akarjuk fogna aa karámban harap. Ha odakap a csaj inkább hagyja a dolgot.
2012. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!