Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

2012. jan. 13. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem ájultam el, fekvés, ülés, nagyon alap trükkök. Plusz nem értem, vajon mire kellet a bal lónak feszítő a szájába.
2012. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek télleg alap dolgok, bár amikor a kalapot nem akarta visszaadni a pacc, az nagyon cuki volt:D
2012. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De látszik hogy a csávó tolja el a ló lábát a lábával.. ezt nem lehet megtanítani a lónak.. vagy meg lehet de nem a legegyszerűbb
2012. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok extra az én lovam is simán megcsinálja.
2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért de szerintem igenis nagy dolog, felvinni egy lovat a színpadra és ott 100 tapsoló ember között nyugton tartani a gerincén úgy hogy közbe ostort csattogtatsz és a két lába közé állsz. Fogadjuk hogy a vagánykodók közül egyik se tudná megcsinálni. Ezek alap dolgok extrákkal. Fektetés ültetés, na és?? Nem csak simán a mezőn vagy egy csendes lovardában nyugodt körülmények között csinálják. Ez igenis nagy dolog egy lótól és egy embertől is!
2012. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: én bemutatózok full zene (minden szar) karikás ostor stb. és tényleg nem nagy dolog.
2012. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-színpadon egy stúdióba? Vagy a ló természetes élőhelyén?? Már megbocsáss de a faluvégen vagy falunapokon nem ugyan az mint egy zárt stúdióba. Sehogy nem hasonlítható össze a kettő!
2012. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!