Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Középiskolát tudtok nekem...

Középiskolát tudtok nekem mondani, ami kolis, és állatokkal foglalkozik? ( egyetem is jöhet)

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Közép iskolát inkább ne válassz ,mert oda elég lepra emberek járnak. Mert azok ilyen mezőgazdasági vagy állattenyésztői max. Majd egyetemet kereshetsz. Önállóság, önállóság. Amúgy ez sem lovas téma!
2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bábolna az jó, oda többnyire normális emberek járnak. Az átlag városi mezőgazdasági sulikban tényleg elég alacsony a színvonal. :/
2012. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én néhány éve jártam a péceli Fáy András Mezőgazdasági Szakközépbe és nincsenek túl jó tapasztalataim. Az oktatás színvonala nem valami jó, van néhány normális tanár, aki tényleg próbál átadni valami tudást, de ennyi. A tangazdaság eléggé el van hanyagolva, mert "nincs elég pénzük". Az oktatók is elég érdekesek, a lovak pedig szintén nincsenek jó állapotban, én akkor hagytam ott amikor már több órai edzés után engem akartak felültetni egy izomsorvadásos lóra, szegénykém már csetlett-botlott a fáradtságtól, akkor elegem lett. A társaságról már nem is beszélve... A többi sulit sajna nem ismerem.
2012. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!