Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történik az első napon?

Mi történik az első napon?

Figyelt kérdés
Lovagolni fogok járni és izgulok. Mivel kezdjük tanulást. Saját élményt is irhattok.

2012. jan. 14. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy futószáron voltizs hevederrel,vagy csak vezetnek a lóval
2012. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) amugy te lovagolsz ha igen mikor kezdted?
2012. jan. 14. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem futószáron, voltizs hevederrel fogsz menni.

Lépésben fogtok mindenféle gyakorlatot csinálni (karkörzés, fejkörzés, stb), meg talán lesz benne néhány lépés ügetés.

2012. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatot írok: Én még anno nyeregben kezdtem futószáron, de valószínűleg voltizs hevederrel fogsz tanulni, mert úgy lehet rendesen elsajátítani a helyes ülést stb. Szóval én egy barátnőmmel mentem, először megmutatták a lovakat, megmutatták hogyan kell szerszámozni majd kezdtük a lovaglást. Először lépés hogy bemelegítsünk és hozzászokjak a ló mozgásához. Jött pár feladat, pl. a már említett karkörzés, jobb kézzel bal bokát érinteni majd fordítva, majd először tan- aztán könnyű ügetés.Hónapokig jártam mire elkezdhettem vágtázni, és hetekig futószáraztak. De nagyon fog tetszeni Neked! :-) Egyébként hány éves vagy?
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy kezdődött , hogy örököltem egy agyonra rúgós lovat! szerszámokkal együtt, kb annyit értetem a lóhoz ,hogy elől harap hátul rúg! estem róla nagyokat , ő rúgott belém ,néha én is ő bele egy fél év után már meg szűnt a harc köztünk, a füleit már csak előre hegyezte, segítségem nem volt , sőt röhögött rajtam az egész falu mindent magamnak tanultam meg ,ügetni, vágtázni, kocsizni ,és dolgozni vele ,később már kettővel!
2012. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszia a válaszokat am 12 eves vagyok
2012. jan. 15. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
én futószáron NEM voltizs hevederrek kezdtem, szerintem teis úgy fogtok. Én ügettemis, de nembiztos h az első órán teis fogsz, attól függ hogy tanitanak:)
2012. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!