Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kell vennem ahhoz hogy...

Mit kell vennem ahhoz hogy elkezdjem a pat parelli módszer alkalmazását?

Figyelt kérdés
erőszakmentes lókiképzés
2012. jan. 14. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Tudás kell hozzá, de azt ugye nem árulnak csak úgy.
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát kösz a semmit,értelmes válaszokra lennék kíváncsi,nem ilyen tróger hülyeségre aki valószínű hogy nem is ért hozzá.

Szerinted olyan nagy baj hogyha szeretném ha minden olyan cuccom meglenne ami ahhoz kell hogy nagyobb bizalmat szerezzek a lovam iránt?!

2012. jan. 14. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

répabot=lovaglópálca hosszú, nehéz csapóval a végén

csomózott kötőfék: vehetsz drága pénzekért is, de csomózhatsz is

Vezetőszár:vehetsz drága pénzekért is, de csomózhatsz is

2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert, szerinted egy répabot vagy egy kötőfék fog neked nagyobb bizalmat szerezni?! Szerintem itt te vagy, aki nem nagyon tudja mifán terem a banán...
2012. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Órákat! Mármint ha komolyan gondolod, akkor parellihez értő embertől leckéket. Egy répabottól vagy csomózott kötőféktől még nem leszel parellis, meg a lovadhoz sem kerülsz közelebb.
2012. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,mert valószínű hogy elfogok menni egy pár ilyen oktatásra,és szeretném ha lenne egy ilyen pár dolgom,és jól tudom hogy pár eszköztől nem leszek "parellis". Csak megszeretném venni ,amik majd kelleni fognak.
2012. jan. 15. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

Kedves kérdező, ha az első válaszoló helyében lennék, és persze nem virtuálisan lennénk, úgy vágnálak pofán... Gondold meg milyen hangot engedhetsz meg másokkal még akkor is, ha anonim internetes fórum ez.


Amúgy igaza van, nem kell hozzá kezdésnek semmi, és ha mész tanfolyamra, ott majd elmondják mi kell a későbbiekben.

2012. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitázni én csak segítséget szerettem volna kérni,(neked is köszönöm),de ha most azt írja hogy semmit tudás kell hozzá és azt nem árulják csak úgy ,tudása még a legbutább gyereknek is van,szerintem ezt máshogyan is lehetett volna válaszolni,mert én se úgy álltam hozzá,mindegy a lényeg hogy akkor veszek egy répabotot meg egy parellis futószárat.
2012. jan. 15. 10:58
 9/10 Guano Apes ***** válasza:
Mindenképpen kérj segítséget egy szakértőtől! Anélkül veszélyes! És nagyon nézz utána kitől veszel órát, sok a kókler.
2012. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Répabot mindenféleképpen kell. Az jelenti a kontaktust közted és a lovad között. Ha it értenének hozzá, tudnák, hogy a kontaktpálca az ember kezének meghosszabítása illetve a lovak a farkát helyettesíti. A jobba kommunikáció érdekében van. Elengedhetetlen része a természetes lókiképzésnek. A csomózott kötőfék nagyobb szabadságot biztosít a lónak és a csomóknak szerepük van. Olyan idegvégződéseket találnak el ami sokkal erősebb hatást fejt aki a ló fejére illetve, fontos részei a kötőféknek. A lovak értik a jelzéseket amiket a kötőfék csomói biztosítanak. Kell egy hosszabb szár aminek könnyebb a siklása,és szabadságot biztosít a lónak. Olyan 3 méter hosszú legyen. Sok sikert. És ugyan későn írok, de túl sok volt itt a penészagyú.
2012. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!