Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen kabát alá vagy kabát...

Télen kabát alá vagy kabát fölé szoktátok venni a gerincvédőt?

Figyelt kérdés
köszi normális válaszokat :)
2012. jan. 14. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
alá
2012. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bocsi nem gerincvédő hanem védőmellény

[link]

2012. jan. 14. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Alá.
2012. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a linket, de ha védőmellény (én is azt használom) akkor kabát fölé. Illetve nem is igazán használok kabátot, inkább csak pulcsit, legfeljebb vékony dzsekit. A mellény könnyen rámegy.
2012. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nem ilyen van...de én megsülök a kabátban...ti nem? :O és pulcsi fölé vagy alá veszem tök8. a tiédet mindenképpen fölé kell.
2012. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gabka77 köszönöm :)

pulcsit nagyon vastagot veszel? vagy mennyire melegít a védőmellény?

2012. jan. 14. 22:20
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: neked is köszönöm
2012. jan. 14. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
A szelet abszolút lefogja, a karom meg nem fázik. Nem veszek nagyon vastag pulcsit, általában van rajtam egy póló, egy normál vastagságú garbó meg egy polár pulcsi. Ha nagyon hideget érzek, akkor egy vékony átmeneti dzsekit még veszek rá, plusz a mellény. Ennyi cuccban - főleg olyan lovon, akin meg kell dolgozni - mondjuk nagy mozgású vagy ilyesmi - meg is lehet sülni.
2012. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindent felé veszek. A gerincvédőt és a védőmellényt is. egyrészt úgy nézek ki mint Kvazimodo másrészt nem akarom a kabátomat szétszaggatni ha leesnék.
2012. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: én is ezért kérdeztem. a mellény tisztára szétfeszíti a kabátomat. és szörnyő ha felveszek fölé valamit. végül rendes kabát fölé vettem mert nem volt olyan melegebb pulcsimk a mi nem kapucnis. kapucnisra meg nem akartam venni mert nem valószinü h ki tudom húzni a mellény alól a kapucnit. köszi a válaszokat :)
2012. jan. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!