Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek ilyennek kell lenni (ló...

Ennek ilyennek kell lenni (ló mozgása, együttműködés) vagy csak én látom erőltetettnek?

2012. jan. 14. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem erőltetett. Talán azért tűnik annak, mert az egy lusitano, és a mozgása is más. Amúgy minden andalúz és lusitano mozgása "erőltetettnek" tűnhet. Esetleg kissé szűk a keret, de erőltetett az nem.
2012. jan. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? Aiso a fekete fríz. Szerintem sem erőltetett, hacsak a díjlovaglás önmagában nem erőltetett, de erről sokáig lehetne vitatkozni, viszont felesleges. :D
2012. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A Fríz ló és lovasa nagyon szépen mennek és együtt működnek.

A csaj és a deres lóról meg nem mondanék nagyon semmit, csak annyit hogy szét vágja a ló száját ahogy kezeli a szárakat. A ló szenved és bele van kényszerítve a helyzetébe, mozgása szét esett, ferde. Nagyon sajnálom azt a lovat, mert a csaj igazán nem tud lovagolni bár valahogy csak ki került ide.

2012. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először is hol van itt DERES ló? Én csak a fekete frízt, Aiso-t láttam, és Borsó Dorottyát Qourummal, aki egy fakó lusitano mén. Egyikük sem vágott bele a ló szájába, és kíváncsi lennék, hogy hol láttátok ezt? Ők már profi lovasok, és túlnőttek a szájtépős részen.
2012. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Éna a lovat deresnek látom de lehet hogy csak a verelytéktől van. Már nem is azért, de a csaj lova szár mögött megy és többször belehúz a szájába. 0:11-nél, és onnantól kezdve folyamatosan reszeli a száját. Összehasonlítás képpen ott a Fríz ló és lovasa. A lo egyáltalán nem megy szár mögött, szép keretet kap, és finom lovast, és szárat. A csaj pedig drabális lovaglással lovagol.
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
verejték*
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez az a bizonyos deres ló: [link]

A csaj meg Borsó Dorottya, ami azért igazán ismert név kicsiny hazánkban, hiszen az Epona Spanyol Lovasiskola tulajának lánya, és híres lovas is.

2012. jan. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*az deres az idézőjelben akart lenni

ott is írja, hogy fakó

2012. jan. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na igen, így látszik hogy nem deres. De nem nagyonn érdekel hogy kinek a lánya mert ez ahogy kezeli a lovat, fáj nézni!
2012. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi baj nincs a lovaglásával. Nagyon is szépen lovagol. Amúgy egy profi lovasról beszélünk, szóval gondolhatod, hogy biztos nem tépi a ló száját. Nem tudom milyen alapon kérdőjelezed meg a lovastudását, de az biztos, hogy a hozzáértésedet bizonygatod vele.
2012. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!