Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket mikor vágtáztatott az...

Titeket mikor vágtáztatott az edzőtök egyedül nyeregben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Terepen 3-4 éve, akkor kiálltam a nyeregből. (nem edzővel, barátnővel)

Edzővel most nyáron. Közölte a rét közepén, hogy jó, akkor most vágta. Én meg csak néztem.

Nem hiszem, hogy így kellett volna... de szerencsére nem húztam a ló száját és ki tudtam ülni.

2012. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég furi volt:D Szentán nem vágtáztattak, de a lovam lemaradt, és vágtába hozta be a lemaradását. Azt mondta az edző (aki egyébként utált), hogy nagyon ügyes voltam. Én nem éreztem semmit, csak ültem. xD Utána miután erről a helről eljöttem elmentem egy tanyára próbalovaglásra, és már annyira akartam vágtázni, hoifgy azt mondtam, tudok, és ott vágtáztam 2.-szor. Elmondta utána rendesen az edző, hogy hogyan kell meg minden és utána már rendszeres vágtázó voltam.
2012. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Juhj..:DD utált téged az edződ??? De miért?
2012. jan. 15. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nem volt drága kobakom,lábszárvédőm és rendes lovaglónadrágom. Elég gazdag hely volt:D
2012. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
???
2012. jan. 16. 14:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én is gazdag helyen lovagolok. Van legalább 40 lovuk csikókkal együtt.. És egy kiscsikó ott 500.000 forint ( a legolcsóbb ) és a lovakat pedig 2.000.000-ért veszi! A legdrágább lova 10.000.000 volt!
2012. jan. 16. 14:45
 7/10 anonim válasza:
kb 1 év után, 3 éve versenyszerűen lovagolok, de még mindig néha futószárra fog ülésjavítás céljából. Nagyon hasznos, hidd el, megéri várni. Nem hajt a tatár...
2012. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah :D de amúgy én is akkor fogok megtanulni vágtázni! Akkor lesz, hogy egy éve járok lovagolni, majd nyáron.
2012. jan. 16. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én terepen, (nagyon nehezen megfogható loval, alig tudják megfogni:S) előszöri vágta, nem történt semmi megtartottam és kész, kikönnyítettem neki mert ugye terep, de nagyon jó volt, meggis tudtam fogni!:)
2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éve lovagoltam mikor először vágtáztatott, most már 7 éve lovagolok :)
2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!