Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Észrevettétek, hogy majdnem...

Észrevettétek, hogy majdnem minden gazdag lótulajdonos enyhén szólva kattant?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, és hangsúlyoznom kell, hogy részben talán meg is értem az olyanokat, akiknek a lovai nem 200 000 Ft-ot érnek, de azért a bunkóságnak is van határa. Azt veszem észre, hogy itt már nem is a ló a lényeg, hanem a pénz, pénz, pénz. Persze az logikus, hogy ha van egy drága lovad, mindegy milyen fajta, akkor csak a pénzre is gondolni kell, na de állandóan másokat piszkálni, meg ordibálni a semmiért... azért nem kellene idegbajoskodni, főleg nem ok nélkül. Nektek volt már ilyen? Mit gondoltok erről?
2012. jan. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A lótartás mindig is "úrhatnám" műfaj volt,a felső tízezer privilégiuma és a pénz bizony rossz tanácsadó.
2012. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én olyanokkal találkoztam eddig, akik a lovat motorkerékpárnak nézték, és hülyére versenyeztették. Tényleg vannak kattantak.
2012. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre, az összes piszokgazdag lovas ismerősöm még jobb fej, mint az átlag munkában gürcölő paraszt. Egyikük pl mindíg hoz nekem valamit, kóla vagy ilyesmik, azt mondja szégyellne üres kézzel jönni, másik hosszan (és értelmesen) beszélgetni akár egy vadidegennel is. Valójában sztem te ismersz rossz embereket.
2012. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik lovas ismerősöm "enyhén" gazdag. De mégis nagyon kedves, nekem megengedi, hogy felüljek a lovára pedig az a ló se pár százezret ér. Meg többször is kihívott terepre mondta ha akarom kölcsön adja a lószállítóját és hozhatom a lovamat is. És nem néz le azért, hogy egy Sodrott lovam van és nem több százezres sportló.
2012. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is normálisak a gazdag ismerőseim is. Persze volt a lovardában olyan is aki el volt szállva magától, jött a 20 millás terepjáróval és mondogatta, hogy mennyit zabál meg ilyenek. (azóta fordult a kocka, most már vonattal jár.. )

Vannak még ilyenek, akik elfelejtik honnan jöttek, de az ilyenek egyébkéntis külön klikket alkotnak a lovardákban. Nálunk a többség az átlagnál jobban kereső középosztálybeli volt, meg normális vállalkozók, így nem harapódzott el a sznobság. Az tuti, hogy én se bírnám sokáig olyan helyen, ahol ezek vannak többségben. :)

2012. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Kifejtenéd bővebben?
2012. jan. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!