Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó lett? Jópár...

Szerintetek jó lett? Jópár dolog kimaradt, de nem bírtam ki, hogy ne töltsem fel.

2012. jan. 16. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pletykának hívják a lovat?? :D


Nem rossz,de olyan mintha az 50-es vagy 60-as években készült volna a felvétel.Van pár fotó ami annyira homályos,rossz kép,hogy kicsit bántó a szemnek..De a zene elfogadható,és aranyos a ló is.

2012. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát a többség a telómmal lett fényképezve:D
2012. jan. 16. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok...Nem mondtad..A lovadat hívják pletykának???

(tetszik nagyon ha ez a neve..de vajon miért..:D sokat jár a szája ügetés közben?? :D (csak vicceltem..Én még sosem ültem lovon..(félek tőlük)

2012. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha a neve Magdan Pletyka:))
2012. jan. 16. 21:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek vélemények:)
2012. jan. 16. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát először is nem célszerű videót és képet váltogatni, legalábbis nem úgy, hogy durva eltérések vannak a felbontásban. Pláne látszólag céltalanul nem (én nem találtam benne logikát). Másrészt az áttünések túl gyorsak, mondhatni zavaróak. Aztán a zene sztem nem illik úgy az egészhez.

Szóval azért erre még gyúrni kell egy kicsit, meg úgy célszerű volna neten rákeresned is a videókészítés trükkjeire.

2012. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van még mit fejlődni, de gyakorlat teszi a mestert, szép paci, aranyos videó. :)
2012. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Túl gyorsan váltódnak? én nem vettem lszre lehet, hogy azért, mert más sokszor megnéztem. amúgy azért váltogattam, mert nem akartam olyan sok videót egymás mellé tenni, ezért beraktam a képek közé egyenlő távolságokra kb.
2012. jan. 16. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Aranyos lett! :)

Nagyon szép a ló.

Valamilyen arab fajta? :)

2012. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igen arab. De nem változnak túl gyorsan a képek?
2012. jan. 23. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!