Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri?

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán.. el kell menni meg kell nézni, de így neten igen meg.
2012. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt írja tapasztalt lovasnak ajánlott. Ha tudod lovagolni, vagy nem túl ménes, akor az ára szerintem nem rossz.
2012. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, ki kell próbálni. Gondolom galoppon futott ló lehet, őket kb ennyi pénzért kínálják. Mint írja jó lovast kíván, mivel mén első lónak talán erős (ha ez lesz az első).

Próbáld ki, vigyél magaddal egy állatorvost és egy másik hozzáértőt is, ha rendben van minden és elbírsz vele, akkor szerintem megéri :)

2012. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan hosszú, laza, lógós csüdjei vannak, hogy ez a ló állandóan sánta lesz. Ezért is ilyen baromi olcsó. Ezért írják, hogy hobbira jó, mert semmilyen versenyen nem érne körbe a lába miatt.

Tenyésztésre meg hülyeség (mármint a kiírás) mén a szentem, vagyis vizsgáznia kéne hozzá, de ilyen lábszerkezettel soha az életben nem megy át.

Nem drága, kb. a vágóárban adják, de: hobbilónak telivér mén enyhén szólva is necces, lábproblémáját írtam, nem is túl jó fejű, hiszen nagyon finoman fogalmazva azt írják, tapasztalt lovasnak (vagyis nem egy könnyű kis lovacska) és ha ezt így globálban nézzük, akkor bizony még ez az ár is drága.

2012. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szörnyű a hátulja.. lovi adatbázisban a neve alapján rá tudsz keresni, hogy mennyit futott eddig, mennyire vannak szétcs.szve a lábai. galoppról azért becsapós lovat venni, mert mire átlovagoltatod, addigra ugyanott jársz költségileg, mintha vennél egy tényleg hobbira való lovat
2012. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a probléma rávilágítására és a ló 11szer futott összesen 2010.06.06-2011.09.18.áig
2012. jan. 17. 17:42
 7/7 Ajsa ***** válasza:
ez a ló megy mint a bolond, Valószínű kemény a szája, nehezen irányítható és nemsokára ánta lesz. 4 éves és 11 szer futott... basszus... ne vedd meg
2012. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!