Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Xyz zablák között sok a...

Xyz zablák között sok a különbség?

Figyelt kérdés
A lovamat (16éves hafi) eddig csikó zablával lovagoltam,de néha kezelhetetlen volt,de nem volt alkalmam venni neki másikat,és nem is tudtam,hogy milyet lenne érdemes.Most edzőm zabláját kipróbáltam (kanalas)( [link] és ezzel elég jól megy,nincs egy rossz mozdulata sem.Szerintetek a görgős ( [link] és a csavart ( [link] erősebb a kanalasnál,vagy melyiket lenne érdemes megvenni?

2012. jan. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen más a két zabla funkciója. A kanalas (más néven propeller zabla) azt akadályozza meg, hogy a ló a nyelve alá vegye a zablát, máskülönben olyan mint egy sima duplán tört, a D-nek a görgői meg megint másra jók... Amúgy ha meg jól ment a kanalassal, akkor minek akarsz erősebbet, másikat...? Mellesleg amúgy sem a zablán kéne múlnia annak, hogy a ló hogyan megy. :)
2012. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a kanalas kétszer tört. A másik milyen volt? Az is sokat számít. Legalábbis úgy tudom h a kétszer törttel könnyebb megfogni.
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a csavart a legerősnááltam, de az ebb, bár nem tudom, még nem mondta senki, és nem is használtam, de az olyan keménynek tűnik. Amúgy régebn nem írtál ki egy kérdést, hogy öreg ló. Versenyzés? És ügyességiben akartál indulni
2012. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!