Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez nem lehet rossz a lónak?

Ez nem lehet rossz a lónak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez ugyanolyan szemét rohadt állatkínzás mint a bikák gyilkolása: Ez a spanyol népi bunkóság.Azért mert valamit egy ideje csinálnak az attól nem lesz értelmes cselekedet!
2012. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF!! Ne is említsd a bikaviadalokat! Akkor örülök, amikor a bika közéjük ugrik. Emberi brutalitás.


ON! Hát én tuti nem tenném ki ennek a lovam, habár azért le kenyik valamivel a lovakat, hogy ne szerezzenek égési sérüléseket. Biztos, hogy égeti a tűz a lovat, szóval eleve hülyeség. Oké, látványnak óriási, meg érdekes, de ha jobban megnézed, akkor ki a fene vinné tűzbe a lovát? Azért ez oltári nagy baromság. Megint csak más lenne, ha kigyulladna az istálló, vagy tudom is én, na de íííígy.

2012. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valamivel védik a lovat, bár ezen a képen a szemei arról árulkodnak, hogy sok más helyen lenen szívesebben:(

Nem tudom, én ezekkel nem értek egyet.

A bika viadal meg.... hátba szurkálnám a palikat és rájuk engedném a bikákat....

Nem hiába az ember a legkegyetlenebb faj, nem is mondom, hogy állat, mert Ők jóval többek, mint sokan közülünk....

2012. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez valami brutális.. Azt nem értem, hogy miért engedélyezett. Ott nincsenek állatvédők? Ha ennyire szeretnének tűzön átrohangálni, akkor hagyják szegény lovaikat otthon, békességben, és maguk menjenek tűzbe. Mert az ugyebár szerencsét hoz-.- Ez egy hülye babona, amit azért tartanak be, mert olyan jó szórakozás.
2012. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a falu vagy megye vagy mi az Isten válogatott és legjobb lovasai vannak ott, mert a csákó, (vagy csaj) ki sem könnyít a lovon... :/
2012. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok ti használni a józan paraszti eszeteket? vagy nektek olyan nincs is? ugyanis ha egy kicsit bele gondoltok , emberek parázson sétálnak mezítláb és nem égeti meg a lábukat ! hallottatok már olyat mikor vidéken a menyasszony abban a szép fehér ruhában át ugorja a tüzet ? nem égeti meg a ruháját,pedig a nagy többség csipkés! ha a kályhából ki pattan a parázs sima kezemmel vissza dobom a kályhába és nem égeti meg a kezem ,de a 10 éves fiam is megcsinálja! ha fogsz egy gyertyát és tempósan a lángon keresztül viszed a kezed nem történik égésed , de két ujjal simán el oltom a gyertya lángját és ott sem történik égés ,na ez miért van? na ehez már kell a józan paraszti ész!
2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ehhez bocs !
2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de a lónak nem tudod elmagyarázni, hogy "figyelj, ez nem fog megégetni, mert be vagy kenve ilyen gyulladásgátló kenceficével". Erre a ló rá van kényszerítve, mert nem tud előle elmenekülni. És nyilván nem azért tette) (ezért is ki a kérdező, hogy testileg nem-e rossz a lónak, hanem hogy lelkileg nem éri-e trauma... Neked is lehet hogy használnod kéne a "józan paraszti eszedet", még mielőtt osztogatsz itt mindenkit...
2012. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a zárójeleket elrontottam, remélem, hogy így még értelmezhető... :P
2012. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ha te vagy a domináns akkor nem trauma a lónak, mert meg bízik benned egyébként aki lelki oldalról közelíti az állatokat az nem való semmilyen élőlényhez sem állathoz se emberhez, se növényhez az jó valami présgép mellé robotnak!! az életben nagyon sokszor kell dönteni érzelem nélkül! mert az lesz a helyes!
2012. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!