Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti kimennétek a helyemben...

Ti kimennétek a helyemben ilyen időben?

Figyelt kérdés

4 km-t (30-45 perc) kell sétálni a lovardához, mivel a hóban nem lehet biciklizni. Nálunk 20-30 cm hó van és meg is maradt. Ma ki akartam menni, de mára esőt mondtak, ezért nem indultam el, erre pedig nem esett semmi, csak 5 percig a hó.

Esőben nem szívesen sétálok egyedül az erdőben, pláne, hogy nem is biztos, hogy ott lesz a lovarda kapujának a kulcsa és akkor battyoghatok haza.


2012. jan. 19. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem. na meg megnézném hogy hogy sétálsz 4 km-t 45 perc alatt.az nagyon kecésnek tünik nekem.
2012. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi! Biciklivel annyi, gyalog még nem mentem ki.
2012. jan. 19. 10:04
 3/14 anonim ***** válasza:
miért? Én ennyi idő alatt fordulok meg a lovardától, szép komótosan a kutyámmal, amikor sétálunk. 3,5 km-re van!
2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hogy miért?mikor suliban 1200-at futottunk, én sose birtam végigfutni. a fele futás volt de felfele már gyalogoltam. igy lett nekem 10 perc.nekem ugy lenne negyven perc haa felét lefutom.... nem tom hogy csináljátok:9 d elátod neki is bicajjal annyi.mondjuk bicajjal meg soknak tartom a 40 percet. sétálva szerintem vagy 2 ora...nekem legalábbis...
2012. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az útviszonyok nagyon meghatározóak ám. :) Nem kitaposott úton megyek és végig meredeken (így kell mondani?) emelkedik. Így a haza út (biciklivel) 5 perc.
2012. jan. 19. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

itt lehet követni az aktuális helyzetet, nem csak előrejelzés van. Nyugat felől egyre több helyen beborul és esik, ráadásul nyugati szél fúj.

2012. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindjárt megnézem. Én itt szoktam nézni. További adatok -> animált csapadék. Egyébként Bakonyban lakok, és még sem esik az eső, ahogy mutatja.

[link]

2012. jan. 19. 10:29
 8/14 anonim ***** válasza:
igen közben én is rájöttem hogy ha emelkedö van akkor persze hogy sok bicajjal. viszont akkor gyalog is joval több mint sikon:)
2012. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, erdőben, ilyen mély hóban, egyedül... Nem hiszem :S Főleg, hogy mennyire hamar sötétedik... Amíg ilyen az időjárás, nem tudnátok megoldani, hogy valaki kihordjon kocsival? Vagy esetleg valami barátnővel, hogy még se egyedül menj, vihetnétek szánkót is, elhülyéskeditek azokat a kilométereket, és már ott is vagytok :)
2012. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát igen mindenféleképp.

amúgy nekem gyalog (igaz síkon) a szomszéd falu (5km) 30 perc úh. nem nagyon gáz az a 45perc..

2012. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!