Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam egy héten 5ször...

A lovam egy héten 5ször dolgozik és most kezdek vele fedeles versenyekre járni . Érdemes lenne megnyírni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... attól függ, milyen szintű verseny, és milyen munkát kap, de lehet még értelme, még javában tél van. (Ha az időjárás nem is mindig ezt mutatja)

Ha megnyírjátok, akkor viszont majd végig takarózni kell, és vigyázni rá, karámba is csak takaróval menjen ki, az pedig lehet, hogy jó pár takaróba fog kerülni, de talán megéri, mert akkor nem a szőrnövesztésre, és a saját teste fűtésére megy el az energia-> Így eredményesebb lehet a versenyen.

2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sűrű a bundája (mint mondjuk egy shetlandi-é), gyorsan leizzad és tényleg sokat lovagolod naponta, akkor érdemes legalább nyereghelyen vagy akár a farán is megnyírni. A takarózásra viszont tényleg figyelj oda, a karámban és az istálllóban is könnyen elszakíthatja.
2012. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megnyírnám a helyedben, kicsit furcsállom is, hogy eddig nem tetted meg :) Én nem versenyzem, csak hobbiból lovagolok, de télen mindig megnyírom a lovamat. Nagyon izzadós fajta, és iszonyatosan nagyra megnő a bundája.
2012. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat már tudom , hogy hogyan döntsek köszönöm mindenkinek aki válaszolt :)
2012. jan. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!