Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy bérelt lovam. De már...

Van egy bérelt lovam. De már kimenni is félek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy sokat segítek a lovak körül és bérelek is egy lovat. (Ismerősnél)

Nemrég elkezdett járni egy 40-50 év körüli férfi aki gyakran nézget. Amúgy (szerencsére) nincs kint minden héten , de elég gyakran lejön az ismerősünknek segíteni.

És volt már rá példa, hogy odajött hozzám és azt mondta, hogy jó a seggem meg, hogy milyen jól nézek ki. De inkább nem is néz rám mert bizsereg mindene.

Hát elhihetitek, hogy félek tőle! Amúgy sincs sok önbizalmam.

A családját ismerem. A gyerekei nem sokkal idősebbek nállam.

Már az udvaron nem merek vele maradni.

A szüleimnek meg ha szólok akkor meg eltiltanak a lovaktól és felmondják a tartást. Amit én nem akarok mert imádom azt a lovat!

Lovasok! Ti mit tennétek??

16/L

(Mielőtt valaki mondaná , tudom, hogy feltettem már a kérdést egy másik topicba de hátha itt is tudnak segíteni a lovasok).


2012. jan. 20. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vele is előfordult ilyen. Én elég határozottan, és főleg jó hangosan hogy mások is hallják elküldtem melegebb éghajlatra. Szóltam az edzőmnek is. Kitiltották a lovardából. Szerintem mindenképpen kérj segítséget, nehogy eldurvuljon a dolog .
2012. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
hát kb velem is ez történt/történik,csakhogy nekem az edzőm csinálja eztvelem. de nem szólhatok semmit mert akk nem mehetek lovagolni. Annyival jobb helyzetben vagy.hogy neked csak mondja, nekem már volt más is......de eddig sikerült uralnom a a helyetet.
2012. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ti hülyék vagytok, ha ezt hagyjátok. Azonnal szólni kell a szülőknek, a lovarda főnökének, mindenkinek, aki tehet ez ellen bármit is. Aki hagyja magát, azt bántják, aztán már késő sírni.
2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az olyanoknak akiknek nincs önbizalmuk azoknak a homlokára van ez írva ettől olyan bátrak. Egy magabiztos, határozott nővel ezt nem csinálják meg mert nem merik. Akár mennyire is nehéz, állj a sarkadra,határozottan közöld vele hogy szálljon le a seggedről mert marhára idegesítő a stílusa.

Ha nem veszi a lapot tényleg szólni kéne a megfelelő embernek.

Mindenesetre kerüld ki, ha mégis odamegy hagyd ott, ne figyelj oda rá, ne szentelj neki figyelmet, és véletlenül se legyél egy fikarcnyit se barátságos. Ha kérdez valamit elég ha foghegyről barátságtalanul válaszolgatsz. Előbb utóbb észbe kap, mert ezek azt élvezik ha egy gyengébbet a sarokba szoríthatnak.

Egy 16 éves lánynak azért már lehetne nagyobb a szája. Ha ilyeneket mondd akkor vissza is kérdezhetnél, hogy a gyerekeit is ezzel fárasztja vagy megtartja hátuk mögött idegeneknek.

Tényleg nincs más választások mint vagy te küldöd el a fenébe vagy a szüleidnek szólsz. Az a legegyszerűbb mert a lovarda tulaja úgyis a szüleidnek fog előbb szólni jobb ha tőled hallják először és ők intézkednek.

2012. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket mond, hogy jó a segged?

Keverj le neki 2 pofont, és hord le a fejét. És szólj az ismerősödnek is.

Paraszt kis bunkó. Ne hagyd magad, mert akkor ő sem fog téged.

2012. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális zaklatásnak is minősülhet. Szólj az edződnek és takarítsák ki az ürgét onnan. Vagy meséld el még valakinek ott és majd az szól neki. Akinek pedig az edzője csinálja ezt az kapjon már az agyához. Én kis városban élek (bár nem lovagolok ) de nálunk is van több edző is. Vagy lehet menni máshova is, a lovat is lehet vinni. Meg ne várjátok már míg megerőszakolnak!! Tudom nehéz, nekem az utcában van egy csávó akitől tartok, meg a buszon volt hasonló. Szerezzetek be a biztonság kedvéért egy gázsprayt. Paprikasprayt a gyengébbek kedvéért :D Fő az óvatosság. Még nekem nem volt, de már tervezem egy ideje. Főleg a buszos tapizós ürge óta... Mentségére szóljon hogy fogyatékos volt:/ Egyébként meg a szüleid biztos nem tiltanának el a lovaktól. Nehogy már e miatt. Szolnak az edzőnek vagy a tulajnak és ő figyel rád és helyreteszi ha baj van. Nehogy ezen múljon már.
2012. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem gázsprayt bár az is hatásos lehet :D Sima paprika spray is jó, az kicsi eldugod valahova :)
2012. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal beszélj az edzővel, tulajjal, és mondd el nekik ugyanezt, amit most nekünk leírtál. Ha csak mondja, akkor még jól jártál, de ha már többet akar, akkor nagy bajban leszel, és akárhogy is, de még gyerek vagy. Bocsi, tudom, hogy ebben a korban sértő, de ezzel még néha egy felnőtt nő sem tud megbirkózni, nem hogy 16 és fejjel. Van más módja is a dolgok elintézésének, de mondom, még fiatal vagy, és nem tudható, hogy az illető hogyan fog reagálni rá. Lehet megdühödik, lehet megijed, vagy az is lehet, hogy összehazudozik mindent rólad. Mindenesetre ne maradj vele egyedül, hiszen nem tudható, hogy mi történhet.
2012. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha bepróbálkozik, akkor t*könrúgás, és kiálts futva ahogy tudsz. A paprika spray is jó megoldás.
2012. jan. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem a lovászok csinálták ugyanezt. (És gyanítom, hogy másokkal is.) Tényleg nagyon határozottnak kell lenni, ahogy 00:20-as is írja, semmi kedvesség, fokhegyről odaválaszolgatás, ha kérdez valamit, amúgy meg levegőnek nézni! Nehogy már te érezd rosszul magad egy ilyen idióta kis p.cs miatt.


A gáz mondjuk az, hogy vannak, akik arra vetemednek frusztráltságukban, hogy a hátad mögött elterjesztik, hogy megvoltál nekik, meg hogy egy k. vagy. Reméljük, a te esetetben ez nem így lesz. Mert ehhez már tényleg iszonyú jellemtelennek kell lennie a pasinak.

2012. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!