Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek hogy elfogadjon a...

Mit tegyek hogy elfogadjon a lovam?

Figyelt kérdés
Ma csak úgy kimentem hozzá és felültem rá a karámban,csutakoltam, de olyan szemrehányó szemmel nézett rám meg minden..leszálltam róla simogattam de ott hagyott.Amúgy másfél éve az enyém, sokmindent elértünk, voltak "höhögős nyerítős" heteink, meg ellenkezője, megtanultunk együtt dolgozni, hallgat a nevére,de nem szeret,nem örül nekem,érzem. Ti hogy értétek el a szeretetet a lovatoknál?
2012. jan. 22. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó mondom bizonyított tény hogy bizonyos esetekben tudatosan dönt. Csak bizonyos helyzetekben, nem mindig. Ha pedig nemzetközi kutatásoknak nem hiszel akkor ez van te maradsz le valamiről.
2012. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó! Na akkor had lássam már azt a "bizonyított tényt", hogy az állatok gondolkodnak!
2012. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De nem ez volt a kérdés, így nem kéne OFFolgatni tovább, szóval én ezt a témát nem kívánom itt folytatni. A kéredző kérdésére már válaszoltam hosszan!
2012. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mailerdeamon ***** válasza:
Nem minden ló egyforma. Van, amelyik bújósabb és szereti, ha dédelgetik (és esetleg nem is él vissza ezzel), míg mások jobban szeretik ha békén hagyják őket. Ő valószínűleg ilyen típus és kész.
2012. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!